2737
2734
عنوان

يعني حكمتش چيه كه من نبايدپدرومادرداشته باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 26 پست
منم همیشه ناراحت اینم که مادرم نیست که حداقل توو شهرغریب بیاد چندروز پیشم بمونه 

الهي عزيزم روزگارتلخ روزگارمابچه هايي هست كه درديتيمي روباپوست وگوشتواستخونمون حس ميكنيم ودردميكشيم تاابد،،اميدوارم فقط خدااينقدردلخوشياتوزيادكنه كه حسرتاروفراموش كني

درکت میکنم عزیزم منم مادرم فوت شدن بابام ازدواج کردو......خیلی بدبختیای دیگه😞 منم مثل شما هروقت د ...

شمامادرتوكي ازدست دادي؟من پدرمو١٧سالم بودمادرمو ١٩سالم بودسه ماه بعدش ازدواج كردم دوتابچه دارم الان ٢٨سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما میبینی. بهت قول میدم اینو.  روح همشون شاد. یه روز به همه ارزوهات میرسی. صبور باش گلم. روح ...

اميدواوم عزيزم خوابه مادرموزيادميديدم ولي چندوقته نديدم فقط هرشب ميخام بخابم قيافه اشوحظورشوكنارم تصورميكنم تابه آرامش برسم بعدميخابم

اشکمو دراوردی الهی به حق فاطمه زهرا امشب خواب مادرتو ببینی هرچی خاک اونه عمربچه هات وهمسرت بشه 

ببخشيدعزيزم ناراحتت كردم،،خوابه مادرموكه نديدم،،ممنون بابته دعاهاي خوبت اميدوارم شماهم هرآرزويي داري خيلي زودبرآورده به خيربشن،،اتفاقامادرم روزمادرسال نودفوت كرد،الهي بميرم واسش ناشنوابودمادرم توي سن ٤٤سالگي چقدردردكشيدوجلوي چشمامون پرپرشد،خيلي آرزوداشت كلايادزندگيه وسرنوشتش هم جورديگه ميسوزونتم

فقط ميتونم بگم الهي بميرم برات الهي كه اينقدرزندگيت غرق خوشبختيوخوشي باشه دركناربچه هات هيچ حسرتي رو ...

خدانکنه عزیزم.قربون محبتت برم مهربون💚💚💚

همچنین همه خوبیها تو تک تک لحظه های زندگیت🌷🌷🌷

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
شمامادرتوكي ازدست دادي؟من پدرمو١٧سالم بودمادرمو ١٩سالم بودسه ماه بعدش ازدواج كردم دوتابچه دارم ...

خدابیامرزتشون عزیزم روحشون شاد🌷🌷🌷💚💚💚

من 12 سالگی مادرمو ازدست دادم 19سالگی ازدواج کردم الان 31سالمه و دوتابچه دارم خداروشکر.چندسال پیش بابام ازدواج کرد.

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2738
بعدش چي؟اينهمه سفررفتم اينهمه گردش مگه اين حسرت چيزكميه كه حل بشه؟فقط خدابايدقلبتوآروم كنه

میدونم واقعا سخته ولی به داشته های قشنگت فکر کن به همسرت بچه هات خواهرت برادرت 

تو همین لحظه عزیز برای اروم شدن قلبت دعا میکنم  

لوکیشن اصلی فقط بغلت❤❤
الهي عزيزم روزگارتلخ روزگارمابچه هايي هست كه درديتيمي روباپوست وگوشتواستخونمون حس ميكنيم ودردميكشيم ...

برام دعا کنید کار شوهرم درست بشه حداقل برگردم پیش خواهرام 

خداجون میشه محکم بغلم کنی تایه دل سیر تو بغلت گریه کنم ...