2703
2553

شديدادلم ميخاست خونه ي مادرم برم،،خداياحكمتتوشكرولي خب من اي كاش لااقل يه فاميل درستوحسابي داشتم،،بافاميلم كه رفت وآمدندارم چي بشه ببينيم همو دورباشه ختمي ،عروسي،مراسماي اينجوري فقط وگرنه به عنوان سرزدن كه نه اصلا،آرزوميكردم كه لااقل مادربزرگموكه خدايكيال بعدازفوته. مادرم ازمون گرفتوواسم نگه ميداشت كه وقتي دلم گرفت ميرفتم خونه ي اونودلم بازميشد،ميرفتم خونشوتميزميكردم غذادرست ميكردم باهم ميخورديم وبابچه هام يكي دوروزپيشش ميموندموحالم كه خوب شدبرميگشتم خونم،،يااي كاش اصلامامانم زنده بودوميرفتم خونه ي اون وميرفتم مادربزرگمومياوردم خونش يازنگ ميزدم كه بيادخونه مامانم. باهم باشيم آخه خيلي دوسش داشتم هروقت ميومدخونمون. كلي حالم خوب ميشد،پيرزنه دوست داشتني بود،،خدايامن دلم پدرومادرمومادربزرگموپدربزرگموخييييلي ميخاديعني واقعااينقدربي لياقت بودم كه همشونوازم گرفتي؟؟خدايابچه هاموحفظ كن خواهروبرادرموخانوادشونوحفظ كن وهمسرموحفظ كن واسم ،خيلي سخته واقعاهروقت داغون ميشم غصه ميخورم ودلم ميگيره ياكلافه ميشم ازخونه وزندگيم هيچ جاروندارم برم حال وهوام عوض بشه،خونم طبقه بالاي خونه مادرشوهرم ايناست جامودوست ندارم گاهي ولقعادلم ميخاست جايي روداشته باشم زمان كلافگيم بهش پناه بيارم.....اگه مامانم بودخيلي زندگيه بهتري داشتم ...دعاكنيدلااقل خوابشونوببينم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما میبینی. بهت قول میدم اینو. 

روح همشون شاد. یه روز به همه ارزوهات میرسی. صبور باش گلم. روحشون شاد❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2456

الهی دورت بگردم منم جز پدرو مادرم هیشکیو ندارم و ازشون دورم تموم دلخوشیم اینه مناسبتا برم پیششون وقتایی که به این فک میکنم اگه یه روزی نباشن داغون میشم 

خدا پدرو مادرتو رحمت کنه😔

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2714

درکت میکنم عزیزم

منم مادرم فوت شدن بابام ازدواج کردو......خیلی بدبختیای دیگه😞

منم مثل شما هروقت دلم میگیره دوست داشتم مادرم زنده بودمیرفتم پیشش دردودل میکردم خالی میشدم.مثل بقیه دخترا با مادرم میرفتیم بیرون گردش خونه اقوامو.....

ولی همیشه حسرتشو میخورم.وقتی میبینم دخترخاله هام با مامانشون میرن بیرون خرید و...خیلی دلم میگیره و به خدا گله میکنم.واقعا مگه مادل نداریم؟خیلی خیلی از درون داغونم ولی به عشق بچه هام زندم💚💚💚

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
منم مثه تو میگم کاش لا اقل مامانم بود تو این شهر غریب نیومد چندوقت پیشم میموند

منم همیشه ناراحت اینم که مادرم نیست که حداقل توو شهرغریب بیاد چندروز پیشم بمونه 

خداجون میشه محکم بغلم کنی تایه دل سیر تو بغلت گریه کنم ...
درکت میکنم عزیزم منم مادرم فوت شدن بابام ازدواج کردو......خیلی بدبختیای دیگه😞 منم مثل شما هروقت د ...

فقط ميتونم بگم الهي بميرم برات الهي كه اينقدرزندگيت غرق خوشبختيوخوشي باشه دركناربچه هات هيچ حسرتي روحس نكني

استارتر شرایط منم دقیقا مثه شماس پدرم رو بیست وهشت سال پیش از دست دادم مامانم هم امسال خیلی غصه میخو ...

تازه حسرتات شروع ميشه پس خيلي دردبديه دركت ميكنم ازته قلبم فقط ميتونم واست آرزوي سلامتي ودل خوشيه زيادبكنم كه حسرتاروفراموش كني 

2706