2733
2739
شما هم قبلش یک جلسه لیزر برای خشکی چشم رفتین؟ 

نه نگفت 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوده عمل که راحته پلکم نمیتونی بزتی چون پلکاتو با یه دستگاه باز نگه میدارن بعدشم بهت مسکن میدن سه رو ...

اینکه نمیتونی پلک بزنی اذیت نشدی؟ یا چون بی حس نمیفهمم

هر چی باشه مهم نیس عمل میکنن ولی بالای یکو دو ارزش داره ولی استیکمات کامل خوب نمیشه 

مرسی عزیزم

یه چشمم یکه اون یکی یک و نیمه تازه رفتم معاینه،نمیخوام عینک بزنم اصلا نمیتونم عینک بزنم چون ورزش میکنم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728
هر چی باشه مهم نیس عمل میکنن ولی بالای یکو دو ارزش داره ولی استیکمات کامل خوب نمیشه 

عزیزم من آستیگماتم بالا بود یه چشمم کلا خوب شده یه چشمم هم قرنیه دیگه جواب نمی داد ۲۵ صدم موند ازش اما ۲۵ صدم موندن خیلی بهتر از عینکه

2740
عزیزم من آستیگماتم بالا بود یه چشمم کلا خوب شده یه چشمم هم قرنیه دیگه جواب نمی داد ۲۵ صدم موند ازش ا ...

خوش به حالت من خوب نشد اصلا استیکماتم مونده 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش