2737
2739
عنوان

شوهرررمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 29 پست
از سرش گرفتن وضعیت داخلی مغز و مخ و این چیزا رو نشون میده ولی ام آر آی از سر باز دقیق تر هست

هزینش میدونی چنده الان 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیلی گرونیه  ولی خب بالاخره باید علتش مشخص بشه حتما پیگیر باش

حتما باز میگم ایکاش میگرنی سینوزیتی باشه باورت میشه ۳۹ سالشه اولین باره رفت بیمارستان 

2731
بهرحال شانس اوردی..فشار شوخی بردانیست و یهو میکشه...پیگیر باش لطفا دلیل فشار بالاشو بفهمین..مراقب خو ...

حتما اگه رعایت کنه نمک از بغلش تکون نمیخوره 

بهش بگو این اتفاق میتونست مویرگ مغزشو پاره کنه..پس جدی بگیره

باشه حتما میگم اگه پشت گوش نندازه . کلا با دکتر میونه نداره اصلا چند ماهه تو خواب خر وپف میکنه بهش گفتم تو فشار خون گرفتی خرو پف میکنی گوش نمیکرد الانم داره خر خر میکنه 

2740
باشه حتما میگم اگه پشت گوش نندازه . کلا با دکتر میونه نداره اصلا چند ماهه تو خواب خر وپف میکنه بهش گ ...

هرروز بهش س وعده چای ترش بده و ابغوره بدون نمک بعد از غذابخوره...باید قرص فشار بگیره ازدکتر..البته دلیل فشار بالاش باید مشخص بشه

ایشاالله که هیچی نیست  میگرن یا سینوزیت هم باشه با همون آزمایش مشخص میشه

ممنون عزیز وقت گزاشتی جواب دادی 

هرروز بهش س وعده چای ترش بده و ابغوره بدون نمک بعد از غذابخوره...باید قرص فشار بگیره ازدکتر..البته د ...

چای ترش از کجا بگیرم چی هست 

داروگیاهی...مامانم بافشارخون مداوم شونزده و گاهی بیست و دو کنترلش میکنه

چه خوب من پدرمم فشار خون داره البته چربیش بالاس . مادرمم از فشار فوت کرد الانم شوهرمم این طور میگم نکنه مشکل از تغذیه منه . موندم اصلا 

2706