2737
2739
عنوان

پسره پرررو واسه خواهرم عطر خریده 😤

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 23 پست
الان خواهرم میگه من کللی بهم برخورده، جا خوردم، بعد مامانینا میگن عادی برخورد کن، چیزی نیست، با منظو ...

تروخدا نذار .بهمش بزن .حیفه دختر ب این نازی

برای شادی روح بابای خوبم لطفن صلوات😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه تا عمه سن بالای مجرد دارم! همش از جوونی بابام بهشون میگفت ازدواج کنین و اینا، اینا جواب همه رو نه میدادن تا الان مجردن

بابا م همش فکر میکنه دختر باید تا جوونه، از فرصت استفاده کنه و بره! هرچی باشه از تجرد بهتره! 

خواهر طفلکم بیست سالشه هنووز! وقت هسسست! 

هر خواستگاری در رو میزنه، میگن بفرما!!! 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2728
حالاخواهرت عاشقش نشه الکی الکی 

فکر نمیکنم، ولی میگم مامانینا راه باز کنن، پسره شروع میکنه با خواهرم قرار گذاشتن و... ممکنه خواهرم دل ببینده

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
آها موفق باشه ایشالا حالا پسره آدم سر به راهیه؟

از این بابتا خوبه ولی خواهر من لیاقتش بالاست، میتونه با شرایط خیییییلی بهتر ازدواج کنه! 

2738
خواهرتون از شما کوچیکتره یا بزرگتر؟

هفت هشت سال کوچکتر