2410
2553

خواهر من خیلی خوشکل و با شخصیته، همه دوستش دارن، حتی از بچگی هی به شوخی و جدی خواستگار داشته، خیلیم باهوشه و داره دانشگاه دولتی مهندسی کامپیوتر میخونه و میخواد بره خارج و میدونم میتونه

بعد من نمیفهمم فاز مامان بابای من چیه میخوان این دختر رو شوهر بدن!

پسر همسایه که هیییییچی نداره، نه کار درست حسابی، نه قیافه، نه پول، نه تحصیلات! هر از گاهی مادرش سیگنال میده که از خواهرم خوشش اومده، 

امشبم که دیگه عاالی! برداشته پسره پررو به مناسبت تولد خواهرم با خونواده اومده خونه و براش عطر خریده! خب الان این کار یعنی چی! یعنی انقدر یه آدم پرررو تشریف داره که جلو بابا مامان دختر سیگنال بده! 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

حرص نخور

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان خواهرم میگه من کللی بهم برخورده، جا خوردم، بعد مامانینا میگن عادی برخورد کن، چیزی نیست، با منظور برداشت نکن و اینا

آخه میشه منظور برداشت نکرد؟؟؟ 

دلم میخواد سیری مامان بابامو دعوا کنم

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2720
الان خواهرم میگه من کللی بهم برخورده، جا خوردم، بعد مامانینا میگن عادی برخورد کن، چیزی نیست، با منظو ...

خب رک بگین برای چی هدیه آوردین . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عکس خواهرتو بده

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2714

بابام چندباری هی گفته این پسر خوبیه و اینا 🙄🙄 خوبه واسه هم قدش خوبه، نه خواهر دسته گل من! 

خواهر من میتونه با یه آدم تحصیلکرده با کلاس ازدواج کنه، نه پسری که هنوز به هیچ جا نرسیده

نمیفهمم باباهای سنتی چه اصراری به شوهر دادن دختراشون دارن! 

فکر کنم بهر قیمتی هست فقط میخواد دخترش رو دستش نمونه! 

نظر خواهرت چیه؟

بهش برخورده! معلومه جوابش چیه

2706