2733
2734
عنوان

خسیسی من،خیلی زیاد شده 😥😥😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 44 پست
اخه‌بااین‌حقوق‌کم‌بایدیه‌ماه‌روبگزرونیم‌بادوتابچه😢

مایه دختردوساله داریم اره والا۲۴۰۰حقوق قسط هاروداد تازه مرغ وگوشت نخریده ۸۰۰تومن ته حسابش مونده شوهرم دوس داره بچه دومم بیاریم من میگم نه اخه بااین حقوق همین یدونه روبزرگ کنیم شاهکارکردیم

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
امروز یه ماشین فروختم ،پول اونم دستمه ولی اصلا حس خرید نیس

همسرتون هیچ تلاشی نمیکنه؟مثلا بگه بریم خرید اجباری تهدیدی؟😂😂چون شما خسیس نیستین این حس نداشته اصلا خوب نیست درآینده نچندان دور دچار افسردگی میشین اگه ادامه پیدا کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری میشه پول جمع کرد؟  من اصلا شم اقتصادی ندارم😔

شم اقتصادی نمی‌خواد عزیز‌، فقط شانس میخواد. روزی که من ازدواج کردم حقوق شوهرم ۸۰۰تومن بود که باید ۴۰۰تومنش رو میداد بابت قسط.پدرشوهرم و بابای خودم وضع مالیشون خوبه ولی ما می‌خواستیم رو پای خودمون وایسیم. خیلی از خرجا که برا خیلیا روتینه و جزو ضروریاته رو من انجام نمیدادم. یواش یواش شوهرم تو کارش ارتقاء گرفت حقوقش شد ۳تومن. وام کرفتیم، دوباره ارتقاء پیدا کرد شد ۶تومن ، باز وام گرفتیم. رفت کلاس بورس و وارد بورس شد، الهی شکر بورس براش خوب بود باز وام گرفتیم و....خلاصه از هیچی با کمی شانس تونستیم به اینجا برسیم

2731
۳۴ سالمه تقریبا ۸ ساله ازدواج کردم  دوتا پسر ۵ و ۳ ساله دارم

به نظرم یکم افسرده شدی. اونم بخاطر زندگی یکنواخت و کار روزانه یکنواخته. حتما حتما عید مسافرت برید. خریدای عید رو حتما انجام بده. برا خودت یه روز تو هفته رو اختصاص بده که حالا یا با دوستات بری بیرون یا بری استخر یا کاری که دوست داری رو انجام بدید. بعضی وقتا آدما از خستگی زیاد به خودشون بی‌توجه میشن و این بی‌توجهی سرآغاز افسردگیه

شم اقتصادی نمی‌خواد عزیز‌، فقط شانس میخواد. روزی که من ازدواج کردم حقوق شوهرم ۸۰۰تومن بود که باید ۴۰ ...

اتفاقا منم امروز داشتم به شوهرم میگفتم کاش از بورس سردرمیاوردم میفهمیدم چی به چیه

حقوق شوهرم همش میره بابت قسط و بقیه خرجا

حقوق خودمم اونقد زیاد نیست

دلم میخواد یه جایی پس‌انداز کنم و یه سرمایه داشته باشم

ولی نمیدونم چطوری

بخند، همین  
به نظرم یکم افسرده شدی. اونم بخاطر زندگی یکنواخت و کار روزانه یکنواخته. حتما حتما عید مسافرت برید. خ ...

حرفای شما منطقی،ولی امسال دیگه مسافرت نمیرم پارسال خونمو دزد زد و همه چیزو برد😥

میترسم برم جایی

اتفاقا منم امروز داشتم به شوهرم میگفتم کاش از بورس سردرمیاوردم میفهمیدم چی به چیه حقوق شوهرم همش می ...

بورس خیلی خوبه ولی اگر وارد باشی. اگر تواناییش و قدرت ریسکش رو داری برو یه کلاس بورس خوب. هرچی کلاسه گرونتر باشه مطمئن باش کیفیتش بهتره پس دنبال جای ارزون نگرد.

2740
حرفای شما منطقی،ولی امسال دیگه مسافرت نمیرم پارسال خونمو دزد زد و همه چیزو برد😥 میترسم برم جایی

عزیز بخاطر یه اتفاق که نباید خودت رو خونه نشین کنی. خب تو عید نمیری قبل یا بعد از عید برو.

منم تقریبا یکسال پیش ماشینم رو از تو حیاط خونمون دزدیدن، تازه اون موقع باردار هم بودم، پس دیگه الان باید بشینم تو خونه بالای سر ماشین تا مبادا دزد بیاد سراغش؟زندگیت رو کن و از زندگیت لذت ببر

نه اون بدتر از منه،من میرم براش لباس میخرم وگرنه گونی میپوشه

باید یه فکری به حال خودتون بکنید چون شما سنی نداری که دلمرده بشی این موارد زمانی پیش میاد که شخص استرس یا ذهنش درگیر باشه یا کار زیاد داشته باشه که بی حوصله یا خسته  بشه نتونه بره ولی درحالت عادی جالب نیست چون بیشترین درصد خانمها عاشق خرید هستن و میگن باعث شادی و بالا بردن روحیشون میشه من یه سالم ازشما بزرگترم ولی وقتی اسم خرید میاد ذوق مرگ میشم😂😂😂

عزیز بخاطر یه اتفاق که نباید خودت رو خونه نشین کنی. خب تو عید نمیری قبل یا بعد از عید برو. منم تقری ...

متوجه هستم چی میگید ولی ترسی که تو وجودمه ،همینطوری مونده 

شمال بودم که همسایه ها زنگ زدن پلیس اومده و خونتونو دزد زده

۸ ساعت تو راه بودیم تا رسیدیم شوک بدی بود امسال که کلا قصد ندارم جایی برم ولی واقعا همونه که دوستان میگن کاملا افسرده شدم و حس خرید و خرج کردنو ندارم

باید یه فکری به حال خودتون بکنید چون شما سنی نداری که دلمرده بشی این موارد زمانی پیش میاد که شخص است ...

صبح دفترخونه بودم توی راه از بازار رد شدم اما یه جا پارک نکردم برم یه قاقالی حداقل برای پسرام بخرم،یهویی الان به خودم اومدم دیدم خیلی وقته خرید نکردم اصلا

صبح دفترخونه بودم توی راه از بازار رد شدم اما یه جا پارک نکردم برم یه قاقالی حداقل برای پسرام بخرم،ی ...

کم کم شروع کن یه روز برو مثلا برای بچه ها تنقلات بگیر یه روز تیشرت همه رو یه جا نرو تا ببینی نیست مجبور بشی بری بخری من یه دوست دارم برای جورابشم یه روز وقت میزاره ازبس عاشق خریده فکن کنم باید اون برات پست کنم بیاد پیشت تا ببرتت خرید😂😂😂😂

من از ابتدا همین بودم...برعکسه تمام زنان سرزمین گوهر بارم...من همیشه از خرید متنفر بودم...برای همین. ...

خیلی بامزه گفتید  ولی باور کنید من خرید کردن رو از بانوان ممالک دیگر یاد گرفتم...در دوران تحصیل رفتم آلمان اون موقع ها اصلا اهل خرید نبودم و تو ایران به زور مامان بابام شاید چیزی می گرفتم ولی تو آلمان چند تا دانشجو بودن آلمانی صربستانی و چینی بودن..اینا خیلی وقتا می رفتن خرید...منم بعد یه مدت قاطی اونا شدم و اینجور شد که منم علاقه مند به خرید شدم..البته الان بیشتر آنلاین خرید می کنم...

2706