2726

خیلی زیاد خسیس شدم پولای شوهرم همش دست منه،حقوق بگیره یا نگیره یه قرون خرج نمیکنم یادم نمیاد کی لباس تو خونه خریدم قبلا خیلی خرید میکردم کشوهام پر لباسه،الان دیگه اصلا،امسال فقط یه پالتو خریدم حسش نیس برم خرید .نه برای خودم نه پسرام

چند ماه پیش واسه همسرم رقتم یه کاپشن شد ۵۰۰ دوتا شلوار جین و پیراهن و....خریدم اما دیگه نرفتم اونم همشو از یه جا براش خریدم حوصله گشتن نداشتم ولی خب جنسش خوب بود

اما حس خرید کردن واسه خودمو بچه هام رو ندارم😥😥😥😥😥😥😥

کسی مثل من هس؟

خسیس نیستی

احتمالن داری افسرده میشی

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خسیس نیستی احتمالن داری افسرده میشی

دقيقا

من ي مدت افسرده شده بودم مثل زامبي بيرون ميرفتم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

اینکه حس خرید نداشته باشی با اینکه دلت نیاد پول خرج کنی دو تا قضیه متفاوته اگه فقط حسشو نداری نمیشه بهت گفت خسیس

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

یعنی خانمی هست که از خرید خوشش نیاد ؟! عزیزم شما خسیس نیستین یه عامل دیگه ای در شما وجود داره که عمق وجودتون رو تحت تاثیر قرار داده و ناراحتیتونه که به این شکل بروز داده

منم دیگه نمیتونم برم بیرون دور بزنم خرید کنم

تو پبجای مغازه های شهرمون میگردم سفارش میدم .. 

انقدم همه چی گرونه همیشه افسردگی بعد از خرید میگیرم😒

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706