2733
2734
عنوان

کی مشکل بد عکسی داره مثه من

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 25 پست

من از سه رخ چپ خوب میشم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونم بدتر😂😂😂😂مثلا من دراین حد بدعکسم که وقتی خودمو میبینن مین وای زمین تااسمون از عکسات بهتری

راه حلش اسنپ چته.... با این برنامه همه خوشکل میشن

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2731
عکس پروفایلت خودتی؟؟

نه گلم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2740
صدای خوبتو پیدا کن  منم مشکل دارم در حالت عادی انگار یه غاز داره صحبت میکنه

دورازجونت😂😅😘

ببین من یه مدت ضبط مکالمه ی خودکار نصب کردم روگوشیم بعدرفتم گوش دادم،انقدربدبود،بعدش هروقت میبینم خانواده ام به دقت به حرفام گوش میدن میگم شماچطورمنوتحمل میکنید؟چرا یه آجرنمیکوبین توصورت من؟😁😂😂

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
دورازجونت😂😅😘 ببین من یه مدت ضبط مکالمه ی خودکار نصب کردم روگوشیم بعدرفتم گوش دادم،انقدربدبود،بعد ...

من که همش در حال غبطه خوردن به این دوبلرا و این مجریا هستم 

عاقا منم به خانواده همینو میگم 

😅

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین