2703
2553
عنوان

کی مشکل بد عکسی داره مثه من

273 بازدید | 25 پست

مثل ی روزکه خیلی قیافت خوبه تو عکسا شبیه مستربین درمیای یا کج‌وکوله🤣🤣🤣🤣

مم یکی ومیشناسم انقد دیگه خوش عکسه بینیش گندس تو عکسا کوچیک درمیاد

تو عکسای خونوادگی دلم میخواد اصلا عکس نگیرم😁😁😁😁

نه مال منم خوبه

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اونم بدتر😂😂😂😂مثلا من دراین حد بدعکسم که وقتی خودمو میبینن مین وای زمین تااسمون از عکسات بهتری

🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂پس بقیه هم گفتن 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2714
منم بد عکسم ولی اکثر عکسای خیلی خوشگل با برنامست ک اینجوری میشی

بابا مثلا خواهرشوهرم دندوناش کج‌ وکوله س میخنده تو عکس اصلا معلوم نیست انقد خوب میفته من فقط به دندونم بده تو عکس ازهمه بیشتر معلومه😁😁🤣

ی عکس درست ندارم اولا خیلی یبوسم توعکساژست بلدنیستم قیافم نمکیه وخوبه خودم دوسدارم چهرمو منتهاش توعکس نگم شبیه چی میفتم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
ی عکس درست ندارم اولا خیلی یبوسم توعکساژست بلدنیستم قیافم نمکیه وخوبه خودم دوسدارم چهرمو منتهاش توعک ...

🤣🤣🤣🤣🤣دیدی یه سری خوشگل میستن ولی عکساشون واقعا خوشگله

2706