2737
2734
عنوان

از این وضع خسته شدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 24 پست

از قانون جذب استفاده کن ،کتاب راز بخون..عزیزم انشالله مشکلتت حل شه

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درآمد این کار خوبه.چوب و رزین من میخام ببینم درامدش خوبه کارگاه کوچیک بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درامدش بستگی به بازاریابی و سابقه داره یعنی جا افتاده باشی از همه ارگان و سازمان بهت سفارش میدن اگرنه باید به مغازه ها یا کتاب فروشی بفروشید تا جا بیفتید 

درامدشم خوبه اما ریه و چشمش داغون شد

😒
بله عزیزم من گاهی اما شوهرم همیشه

زن باردار مگه میشه نماز گاهی بخونه خیلی تعجب داره باید کلا کارت بشه نماز و دعا و قرآن و ذکر تا بچه ات از لحاظ روحی و جسمی سالم بشه

2738
تو کار رزین و گل ترنج بود هنری

عزیزم حالا دیگه تا کار نیست باید فکر کار دیگه باشه ؛ یکی از فامیل های ما اومدن خونمون مسافرت ی دو روز صبح بیدار شدیم دیدیم نیستش پرسیدی آقا فلانی کجا میری ؟! گفت پولم تموم شده رفتم کارگری پول در آوردم 😌 به همیت منوال الان وضعشون خیییلی خوبه امیدوارم ک زودتر ی کار خوبم گیر شوهر شما بیاد آمین انشاالله.

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

ان شاءالله درهای رحمت خدا بیشتر از قبل به روی شما باز بشه و گشایش در اموراتت پیدا بشه الهی آمین 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!!