2737
2734
عنوان

مامانایی که قبل 6 ماهگی غذای کمکی شروع کردن راهنمایی لطفا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6897 بازدید | 30 پست
نه عزیزم وقتی ۵ ماهش تمام شد
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید اول ۵ ماهگی مشکلی هم نداشت الان پسرم به پیاز ک سیر خام رحم نمیکنه
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
2728
من با شروع 5 ماهگی شروع کردم.فرنی و حریره بادوم رو باهم درست میکردم.بادوما رو میندازی تو آب جوش دو تا قل زد درار و پوستشو بگیر و با یه الک سیمی پودر کن.با یه قاشق آرد برنج که خودت تو خونه درست کردی و آ بذار خوب جابیفته و با شیر خودت مخلوط کن و از روزی یه قاشق شروع کن.و از روز سوم دو وعده هر وعده یک قاشق.بعدشم که هر روز یه قاشق اضافهمیکنی
دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
ممنونم دوستای خوبم

چند وقت بعدش سوپ و غذاهای جامد رو شروع کردین؟

و اینکه حریره و فرنی رو چه زمانی میدادین؟
قبل از شیر بعد شیر
چه ساعتایی از روز بهتره تغذیه تکمیلی داده بشه؟
2740
کلا دختر من از اول تا الان مشکلی با وزن گیری نداشت خدارو شکر.اما نی نیای دوستام با شروع غذا بچه هاشون کم وزن شدن.چون درست برنامشون رو اجرا نمیکنن.اگه به بچه ات برسی صد در صد وزن گیریش بهتر میشه
دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.