2733
2734
عنوان

ویتامین کیندر بهتره یا کیدی کر خوبه بخرم برا دخترم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1629 بازدید | 24 پست
قيمتش چنده الان؟

60 تومن

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چی  ویتامین اضافی میدی؟ مگه وزن نمیگیره؟

همه مولتی میدن اضافه که ندادم😕

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
ببخشید ویتامینو چه موقع تو روز میدین اهنو کی میدین؟

اهنو صبح ک بیدار میشه میدم تا غذاشو بدم اینا ی ساعتی میگذره دیگه برا شیر مشکلی نداره 

عصر یا شب مولتی ویتامین میدم 

2731
اهنو صبح ک بیدار میشه میدم تا غذاشو بدم اینا ی ساعتی میگذره دیگه برا شیر مشکلی نداره  عصر یا ش ...

میشه بپرسم واسه صبحونش چی میدی بهش میانوعده چی میخوره دختر منم هفته دیگه 1سالش میشه

میشه بپرسم واسه صبحونش چی میدی بهش میانوعده چی میخوره دختر منم هفته دیگه 1سالش میشه

معمولا صبحونه یکی ازینارو بهش میدم

حلیم بهش میدم

یا فرنی که با شیر و 4 مغز و سه شیره درست شده بهش میدم 

سیب پخته با تخم مرغ پخته بهش میدم 

میان وعده موز بهش میدم با جو دوسر 

یا اگه تخم مرغ و سیب پخته رو صبحونه دادم فرنیشو عصرونه بهش میدم

ممنون گلم

خواهش میکنم گلم ولی جو دوسر نیمه پخته صبحانه براش میگیرم پرک شده 

بعد دو سه دقیقه خودم تو یکم اب میجوشونمش

2740

عزیزم من تازه کیدی کر رو شروع کردم برای پسرم خیییلی بی اشتهاس ۱۰ ماهشه.امروز اولین بار بهش دادم از کی تاثیر میذاره؟؟واقعا جواب میده؟؟خسته شدم والا از ۶ ماهگیش وزنش هی یکم میره بالا دوباره هیچی نمیخوره میاد پایین 😭

پسرم زندگیم ❤
عزیزم من تازه کیدی کر رو شروع کردم برای پسرم خیییلی بی اشتهاس ۱۰ ماهشه.امروز اولین بار بهش دادم از ک ...

سلام خانم جان دختر منم دقیقا همین طوری توی ۱۱ماهگی تا ۱۲ کاهش وزن داشت شدید بی اشتهاس از کیدی کر نتیجه گرفتی ؟