2733
2734
عنوان

حوصلم با همسرم سر میره

| مشاهده متن کامل بحث + 2514 بازدید | 95 پست
آدم افسرده دیدش نسبت به همه چیز بد میشه. اگه شوهرت آدم خوبیه تو خوبتر باش تا بتونی بقیه زندگی رو با ...

حرفای شما و‌اون یکی کاربر عزیز، خیلی خوب بود. اما مسئله اینه‌من‌خودمم انرژی ندارم. چی بگم. حرفاتون درسته. نمیشه ردش کرد. 

مرسی عزیزم. خیلی وقت گذاشتی. سعی می کنم بیشتر تلاش کنم‌ اما‌واقعا سخته‌. 

خواهش میکنم عزیزم. من هر تجربه ای داشته باشم و بتونم حتما به نینی سایتیا کمک میکنم توام متل خواهر من .

آره عزیزم سخته معلومه که سخته  تو این دنیا هیچکارخوبی آسون نیست.... ولی ارزش داره بعد بدست آوردن خوشی و ا رامش بخودت میبالی ارزششو داره تلاشتو بکن.... کار نشد نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفای شما و‌اون یکی کاربر عزیز، خیلی خوب بود. اما مسئله اینه‌من‌خودمم انرژی ندارم. چی بگم. حرفاتون د ...

گلم برای درمان افسردگی خودت دست بکار شو.

آدم افسرده دل زده از دنیا و آدماش میشه.

آدم افسرده حرفای بقیه براش پوچ و بی معنی و بی ارزشن

افسردگی نهایتش به مشکلات خیلی خیلی بد میرسه.

پس چه بهتر ک بخوای زودتر دنبال درمان باشی

قرص اعصاب آدم رو به خودش عادت میده

بهترین راه صحبت کردن، جای برا زیارت رفتن، با خدا حرف زدن، بیرون از خونه رفتن، موسیقی گوش دادن، ...

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔
2731
گلم برای درمان افسردگی خودت دست بکار شو. آدم افسرده دل زده از دنیا و آدماش میشه. آدم افسرده حرفای ...

همیشه اینطور نیستم‌اما اکثر روزا‌چرا. شادیم انگار موقتیه. شوهرمم شده قوز بالا قوز.