2726
عنوان

حوصلم با همسرم سر میره

2503 بازدید | 95 پست

سه ساله ازدواج کردیم، همش تو خونه باهاش حوصلم سر میره. تقریبا روحیات متفاوتی داریم. هر روز که میگذره‌. میگم خوبه امروزم تموم شد‌. چیکار میشه کرد به نظرتون؟

من همسرم پیشم بود یسال اول عروسی اصلا نمیفهمیدم وقت چطور میره ولی الان ک رفت سرکار و دوماهی یبار نمیاد کلافه شدم بخدا

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا خب علایق مشترک رو پیدا کن بازی کنید،تعریف کنید،با هم آشپزی کنید،کیک درست کنید و....

آشپزی بلد نیست، نهایت نهایتش چهار نا ظرف بشوره. تقریبا علاقهپمشترک‌نداریم. همش بازی میکنه با گوشی یا پلی استیشن. منم دراز میکشم‌ تو اتاق و گوشیمو چک‌می کنم‌. خیلی زندگی خسته کننده ای داریم

آشپزی بلد نیست، نهایت نهایتش چهار نا ظرف بشوره. تقریبا علاقهپمشترک‌نداریم. همش بازی میکنه با گوشی یا ...

خب منم نگفتم آشپزی بلد باشه

گفتم باهم درست کنید

این همه بازی

این همه کار

فکر میکنم خودتم حوصله نداری بیشتر باهاش وقت بگذرونی.

ببین همون ظرف رو دونفرز بشورید

تفریح مشترک داشته باشید

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
شایدم چون دوتاشون  انسان درونگرایی هستن  حوصلشون سر میره

ربطی نداره اتفاقا اگه جفتشون درونگراباشن راحت ترباهم ارتباط میگیرن ووضعیت همو درک میکنن اماوقتی یه نفر این وسط شاکی میشه یعنی متفاوته وخواستش وروحیش فرق داره اینکه باطرف ازدواج کنی وشبیه خودت نباشه تازندگیت جذاب بشه به هیچ وجه کاردرستی نیست

منم مثل تو

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

به خودت تلقین نکن که ویژگی و علایق مشترک ندارین سربه سرش بزار و باهاش دوست باش کلا خودتو هستی که باید حال جفتتون و خوب کنین درسته زندگی مشترکه اما تو به این نتیجه رسیدی که الان چه مشکلی دارین صبح که بیدار میشی باید فکر یه ایده خوب برای گذروندن روزت با همسرت باشی نه اینکه بگی امروزم مثل یه روز دیگه

میشہ واسه آرامش و خوشبختیم یه صلوات بفرستین🙏

گیم دوس نداری بزنی باهاش؟ حال میده ک دوتایی بازی کنین

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706