2737
2739
عنوان

سلام دوستان لطفا بیاین با مهمانام چجور برخورد کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 27 پست
روی خوش داشته باش تو اتاقم بری بد برداشت نمیشه بگو ببخشسد یکم دراز میکشم شما راحت باشین کاری بود صدا ...

نگاه کنید یکی از عاملین مفسد مادر شوهرممه که نشسته جفت شوهرم از من خوشش نمیاد خودش توی روم قبلن بهم گفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره خیلی راحتن تو یخچال تو اتاق میرن حمام میکنن میخورن میریزن دستور میدن به شوهرم چی بخر 

همیشه همینن من دوستم خانواده شوهرش میان از حوله حموم دوستم استفاده میکنن تا حالا سه تا حوله عوض کرده 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
فكر كن خانواده خودت هستن همون كارو كن

خدا نکنه اینا خانواده من باشن میگم بخونم تشنه ان من اهل زبون ریختن چاپلوسی نیستم حوصله اینکه مادرشوهرم جذبم بشه یا نشه ندارم چون میدونم ظاهری باهام خوبه الان .. 

واقعا مهمون های چند روزه داشتن سخته حتی اگه کمک هم بکنن مسیولیت اصلی بعهده خانم خونه هست ...با همسرتون  صحبت کنین و بهشون بگین که احتیاج به استراحت دارین و این شرایط فرق میکنه با وقتی که مهمون میآد  ی شام میخوره میره

گر چه نیست وصالی ولی خوشم به خیالت
2740
وقتی میرم شهرستان یکی از خواهرشوهرم هام دعوتم نمیکنن

امان از خانواده شوهر که فقطانتظار دارن اگه هم بهشون بگی بالاچشمت ابرو زندگی ادمو بهم میریزن ناراحت نباش همه همینن زیاد تحویلشون نگیر غذا و اینا اماده کن ولی سرت تو گوشی باشه باهاشون حرف نزن 

نگاه کنید یکی از عاملین مفسد مادر شوهرممه که نشسته جفت شوهرم از من خوشش نمیاد خودش توی روم قبلن بهم ...

ماله من از ماله تو هم بدتره اما تا وقتی مقابله به پثل کنی یعنی بی سیاسیتی و از چش شوهرت میفتی ک اونم همینو میخاد.پس مثه خودش سیاست داشته باش اگر شوهت برات مهمه و میخای باهاش ادامه بدی اگرم نه ک هر طور دلت خنک میشه رفتار کن

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍