2726

در تاپیک های قبلیم گفتم خانواده شوهرم اومدن خونه و حالا حالا ها موندن و نمیرن، شب که میشه من کمرم درد میاد میرم تو اتاقم دراز میکشم شوهرم بدش میاد میگه مهمونن بیا بشین مهمان یکی دو روزه اینا که ... حوصلشون ندارم خستم دوسست دارم دراز بکشم اونا خوششون از من نمیاد منم خوشم ازاونا نمیاد ولی همه کاری هم میکنم از صبحانه ناهار شام شستن ظرف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم خانواده شوهر که مهمون نیستن اونا خودشون یه جورایی صاحبخونه محسوب میشن اکه همش بشینی معذب میشی هم اونا راحت نیستن 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
گفتم که از صب تا شب کار میکنم خستم حوصله فیلم دیدن ندارم اینا هم حالا حالااا ها نمیرن

حق داری عزیزم 

کسی نمیتونه تورو مجبور به کاری بکنه که دوست نداری(این اصل زندگی منه)

عزیزم خانواده شوهر که مهمون نیستن اونا خودشون یه جورایی صاحبخونه محسوب میشن اکه همش بشینی معذب میشی ...

اره خیلی راحتن تو یخچال تو اتاق میرن حمام میکنن میخورن میریزن دستور میدن به شوهرم چی بخر 

روی خوش داشته باش تو اتاقم بری بد برداشت نمیشه بگو ببخشسد یکم دراز میکشم شما راحت باشین کاری بود صدام کنین

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2706