2737
2734
عنوان

رابطمو تمام کردم ولی الان خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 28 پست
خودت اونموقع کات کردی؟! الان ازدواج کردی عزیزم؟ چه مدت بعد به حالت عادی برگشتی؟

قضیم خیلی پیچیدست یه جورایی خودم باعث شدم جدا بشیم 

تقریبا دوسال طول کشید که کنار بیام الان بعد۴ سال از جدایی دیگه خیلی کم فک می کنم یه جورایی برام بی اهمیت شده چون همسرم وارد زندگیم شد یه ساله ازدواج کردم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نباید یه رابطه رو انقدر طول داد شناختنی ها توی سه تهش چهار ماه اول شناخته میشه بقیه ش دل و قلوه ...

عزیزم عالی وکامل توضیح دادی.تشبیهت عالی بود.خب ایشون زرنگ بودیکم وازشرایط خودشو وخانوادش زیادنمیگفت.منم چون اولین رابطه ام بودخیلی خام بودم.وگرنه اجازه نمیدادم اینقدرطولانی بشه

فوقش یک ماه سخته برات بعدش خیلی بی اهمیت میشه واست.. اتفاقا کار خوبی کردی وقتی اینده ای باهاش نداری ...

آره دقیقا باید خصوصیات بدش رو واسه خودم بولدکنم!آخه نگران اون هم هستم.چون میترسم همونطورکه من ردش کردم یک روز یک نفرهم منو اینطور ردکنه😥

2728
قضیم خیلی پیچیدست یه جورایی خودم باعث شدم جدا بشیم  تقریبا دوسال طول کشید که کنار بیام الان بع ...

خوشبخت باشی عزیزم.

آخه من چون خودم کات کردم میترسم یه روز به نفرهم منو اینطور رد کنه!از *کارما*میترسم.شایدهم ترسم الکی باشه😥

عزیزم عالی وکامل توضیح دادی.تشبیهت عالی بود.خب ایشون زرنگ بودیکم وازشرایط خودشو وخانوادش زیادنمیگفت. ...

این شد تجربه از این به بعد قبل از به وجود اومدن وابستگی احساسی ببین از فیلـتر هات رد میشه یا نه؟

خانواده ت توی این مساله بهتر بهت کمک میکنن بذار شروع رابطه زیر نظر خانواده ها باشه بعد برای شناخت با هم در ارتباط باشید اینطوری میدونی اگر هم دل ببندی به آدم امنی دل بستی

کسی که چهره ش به دلت نشسته و توی نگاه اول به نظرت میرسه میتونی ازش خوشت بیاد همین

دوم خانواده ش رو قبول داری

سوم خانواده ت قبولش دارن

چهارم خانواده ش قبولت دارن

تازه حالا باید بیفتی توی وادی شناخت

خوشبخت باشی عزیزم. آخه من چون خودم کات کردم میترسم یه روز به نفرهم منو اینطور رد کنه!از *کارما*میتر ...

خب ممکمه برا خودتم پیش بیاد همونطور که تو حق انتخاب داری دیگرانم دارن ولی امیدوارم به کسی که لایقت باشه برسی به خاطر این چیزا نباید آینده و ازدواجتو خراب کنی

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2740
آره دقیقا باید خصوصیات بدش رو واسه خودم بولدکنم!آخه نگران اون هم هستم.چون میترسم همونطورکه من ردش کر ...

نه نگران نباش .مگه تو قول ازدواج و تعهد و وفاداری بهش دادی که میترسی ظلم در حقش کرده باشی؟؟؟؟جلو ضرر هرجا بگیری منفعته خودشم یک روز متوجه میشه 

نه نگران نباش .مگه تو قول ازدواج و تعهد و وفاداری بهش دادی که میترسی ظلم در حقش کرده باشی؟؟؟؟جلو ضرر ...

بعدشم گفتی ب قصد شناخت برای ازدواج بوده الانم متوجه شدی ب دردت نمیخوره ..اینم مثل خاسگاری البته یکم طولانی هس رد کرده باشی تو که بهش قول صد در صد ازدواج ندادی

بعدشم گفتی ب قصد شناخت برای ازدواج بوده الانم متوجه شدی ب دردت نمیخوره ..اینم مثل خاسگاری البته یکم ...

نه بهش قول ازدواج ندادم.همین آشناییمون هم درجهت شناخت بیشتربوده.خودشم همینومیگه ولی خب مثل اینکه جدی گرفته بودوالان ناراحته

آره خودم هم میدونم کاردرستی کردم وخودش هم میدونه که باهم جورنیستیم.ولی دلش شکست وناراحته

الان دلتون  بشکنه خیلی بهتر از اینی که زیر ی سقف از هم متنفر بشید 

بعضی وقتا تموم کردن ی رابطه تو اوج علاقه خیلی بهتره تا ...

کار عاقلانه بود شک نکن

واسه اینکه ی تصمیم درست بگیرم و پشیمون نشم صلوات بفرس