2703
2553

بایه آقایی به قصدازدواج حدودا دوساله که درارتباط بودم.تواین دوسال متوجه شدم که به دردهم نمیخوریم.اصلاخیلی باهم تفاوت داشتیم ومن اصلا خیلی ازمعیارهاوحرفاشوقبول نداشتم.خانواده برای من خیلی مهمه واون خانواده خوبی نداره.چندباری قبلا هم کات کردیم ولی این باردرست وحسابی وبرای همیشه ازش خداحافظی کردم.خودم کات کردم.ولی متاسفانه چون دوستش داشتم الان دلتگشم وحس عذاب وجدان داره خفم میکنه.میدونم که اونم دلش شکسته چون توی روش گفتم که به این دلایل بهتره رابطمونو تمام کنیم.چیکارکنم که به حالت عادی برگردم؟!شماهم ازاین تجربه هاداشتین؟!😭😢😭😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یکم بگذره فراموش میکنی سر خودتو گرم کن این حالت عادیه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2714
اره تا دلت بخواد اگه سمتش بری اروم میشی و خب آینده ای باهاش نداری من تو اون وضعیت به فیلم و سریال پن ...

خودت اونموقع کات کردی؟!

الان ازدواج کردی عزیزم؟

چه مدت بعد به حالت عادی برگشتی؟

نباید یه رابطه رو انقدر طول داد شناختنی ها توی سه تهش چهار ماه اول شناخته میشه بقیه ش دل و قلوه دادنه فقط و به وجود اومدن وابستگی احساسی

وقتی اون آقا به دردت نمیخوره یعنی به دردت نمیخوره تازه تو با شناخت صحیح اونو هم از یه رابطه ناسالم بیرون کشیدی

ادامه دادن یه رابطه غلط عین وابسته شدن به سیگاریه که میدونی داره بهت آسیب میزنه ولی فکر میکنی نمیتونی ترکش کنی

ولی همه سیگاری ها تا آخر عمر سیگاری نمیمونن اونایی که مثل تو شجاعت کنده شدن از اشتباه رو دارن یه مدت رنج تولید نشدن نیکوتین توی مغزشون رو تحمل میکنن سردرد های بدی میکشن ولی بالاخره تموم میشه و یه ریه سالم به خودشون هدیه میدن

شما هم همینطور عوارض کنده شدن از یه رابطه غلط یه کم گریه و بی قراری و افسوس خوردنه

ولی بعدش یه قلب و مغز سالم به خودت هدیه میدی

فوقش یک ماه سخته برات بعدش خیلی بی اهمیت میشه واست.. اتفاقا کار خوبی کردی وقتی اینده ای باهاش نداری تمومش کردی..برا این که دلتنگش نشی سعی کن خودتو سرگرم کنی با دوستات بری بیرون گردش سینما و پارک و..اصلا تنها نمون تو خونه تا فکر و خیال هجوم کنه سرت بعدشم سعی کن با یاداوری خصوصیات رفتاری بدش و چیزای بدی ک ازش دیدی در قلبتو به روش ببندی و فراموشش کنی

2706