2737
2739
عنوان

امکان بارداری با ذخیره تخمدان نزدیک به صفر وجود داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5818 بازدید | 29 پست
نههه باید کاری کنی دیواره زحمت ضخیم بشه  هر چیزی یائسگی نیست عزیزم  فکر بد نکن

خالا ي دوره قرص خوردم منتظرم پريود شم نميدوني دوستتون ديواره رحمش چن ميلي بود؟؟ واقعا بد درديه حس اينكه ديگه پري نميشي و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خالا ي دوره قرص خوردم منتظرم پريود شم نميدوني دوستتون ديواره رحمش چن ميلي بود؟؟ واقعا بد درديه حس اي ...

نه نمیدونم جونم، گفت خیلی نازکه

ارههه بخدا من خودم جدیدت نامنظمی پریود دارم همه اش عصبیم کی پریود میشم

دکتر رفتی؟ چی گفت؟ احساس گرگرفتگی داری؟؟

من يكساله زايمان كردم ازمايس دخيره تخمدان سونو كلا هورمونا همه اكين فقط رحمم خيلي نازكه حالا ي دوره قرص خوردم ... منتظرم پري شم 

البته سونو بهم گفت رحمت خيلي خيلي نازكه مثل كسي كه ياعسه شده اما هورمونام همه تنظيمه نميدونم علتش چيه 

دوستتون گر گرفتگي داره؟ هورمون FSHو lh چطوره؟؟

من يكساله زايمان كردم ازمايس دخيره تخمدان سونو كلا هورمونا همه اكين فقط رحمم خيلي نازكه حالا ي دوره ...

نه خوب میشی ان شااله بقیه چیزات اکی هستش 

اره گرگرفتگی داره 

یهو عرق میکنی و‌گرمش میشه 

مثلا تو خواب عرق مبکنه 

اف اج و .. میدونم خوب نبود ولی نمیدونم چند عزیزم

نه خوب میشی ان شااله بقیه چیزات اکی هستش  اره گرگرفتگی داره  یهو عرق میکنی و‌گرمش میشه&n ...

حال دوستت رو واقعا درک میکنم

منم دکترم گف احتمال یاعسگی داری و تا جواب ازمایش ذخیره تخمدانم اماده شد گریه میکردم  حس واقعا بدی بود هنوزم نگرانم 

تلهی مشکل دوستتون حل بشه...

2740
سلام عزیز، با شیاف بوریک اسید خیلی بهتر شدم ولی کامل ن  هنو دارم عزیزم  ترشحت چه رنگیه؟ ...

راستش من مجردم و این عفونتو احتمالا از استخر گرفتم

ترشحات زرد رنگ اما بدون بو،گاهی هم خارش

انواع انتی بیوتیک خوردم ولی حل نشده متاسفانه

باز میشه این در، صبح میشه این شب،صبرداشته باش♡

به مدت سه ماه به طور مداوم قطره ویتاگنوس 40 قطره صبح ناشتا

40 قطره شب قبل خواب بخورید صد در صد نتیجه میگیرید به احتمال خیلی زیاد سر یک ماه نتیجشو میبینید،

ی مورد دیگه هم پیاز درمانی کنید 

رد خور نداره که با این دو تا روش حتما به نتیجه میرسید

منم ذخیره تخمدانم یک صدم هس دوماهه دارو استفاده کردم ولی تاثیر نکرده خیلی ناراحتم واقعا نمیدونم چیکا ...

سلام  عزیزم میشه بگید بالاخره باردار شدید یا نه ذخیره تخمک منم هم اندازه شماس

سالیانی که بگذرد و عطای خیلی چیزها را به بقای همان چیزها ببخشی و واژه تسلیم شدن را دنیا برایت تفهیم کند! در سکوت یک روز تابستانی صدای درب زدن آرزوهایت می رسد…  او چیز دگر داند…   او چیز دگر سازد
2706