2733
2739
عنوان

دیگه زدم به سیم آخر😑دانشجوها میدونن چی میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 82 پست
من بخاطر مامانم درس میخونم خیلی خوشحال میشه😍

اخه من خیلی استرس میکشم سر ۲۰ شدن... اه خیلی اذیت میکنم خودمو... فردا هم فقط تنظیم خانواده ام مونده ک میدم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
من بخاطر مامانم درس میخونم خیلی خوشحال میشه😍

عزیزم من برم بخوایم دیشب دو ساعت خوابیدم... سر درد دارم... امیدوارم موفق باشی ❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من برم بخوایم دیشب دو ساعت خوابیدم... سر درد دارم... امیدوارم موفق باشی ❤

مرررسی عزیزم هم چنین😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اخرشم كه تموم ميشه صفحه اول كه باز ميكني ادم ميگه اينا چي بود 

افرين

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
والا تقصیر دوس پسرمه... میگ عکس کارنامتو بفرست.. منم از ترس اینکه ابروم نره پیشش میخونم ۲۰ میشم 😂

دوس پسرم داری؟😐

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
دوس پسرم داری؟😐

اره الانم خواب بودم زنگ زد بیدارم کرد گفت درستو بخون 😓 امتحانتو چطور دادی گلم؟

اره الانم خواب بودم زنگ زد بیدارم کرد گفت درستو بخون 😓 امتحانتو چطور دادی گلم؟

خداروشکر خوب بود

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
خداروشکر خوب بود

خب خداروشکر... منم اردیبهشتیم 😊

2740