2726

چون مهمان شدم تو این دانشگاه همه امتحانا پشت سر هم

شنبه دوتا یکشنبه دوتا سه شنبه یکی شنبه دوتا

همینجوررریییییی پشت سرهم 

ساعت ۴ فلسفه دارم پیروی تاپیکای قبلی خیلی سخت و نامفهومه خوندم ولی حس میکنم هیچی یادم نیس

یه دوره کوچولو جزوه رو خوندم وسطش ول کردم انداختم کنار.

خوابم میاد خستم کی تموم میشه این کابوس؟

برام دعا کنید زحمتام نتیجه بده حداقل پاس شم دمتون گرم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم زحمتات؟همین ک یکم خوندی دیدی متوجه نمیشی انداختی کنار؟؟؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2728

منم حالم بهم خورده از بس جزوه هاي مختلف باز ميكنم هي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
دلم امتحان خواست 😬

بیا برو جای من امتحان بده

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

خستما خستههه

کدوم زحمتات؟همین ک یکم خوندی دیدی متوجه نمیشی انداختی کنار؟؟؟

یه هفتس میخونم میگم رفتم دوره کنم

اخرشم كه تموم ميشه صفحه اول كه باز ميكني ادم ميگه اينا چي بود 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
شما باید تو فرجه ها میخوندی..معلومه که الان موقع درس خوندن نیس

فرجه نداشتیم کلاسامون طول کشید فقط س روز بینش بود ک امتحان اولمو خوندم

2706