2733
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شد خیلی سرد شده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 24 پست
والا منم جای نامزدت بودم سردتر برخورد میکردم آخه چرا اینقد گیر میدین کجا بودی ، چرا زنگ نزدی. این ...

اخه از صبح هیچ خبری ازش نشد اصلا ب تخمشم نیستم انگار

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

والا من سه ساله عقدم یه بار نشده شوهرم خبر بده دارم میرم فلان جا حتی بارها شده زنگ زدم کجایی تا مثلا یه شهر دیگس جا من بودی فک کنم میکشتیش

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی گفتی؟🙄

آره بخدا 

معجزه است 

از کاربر هلو_شیرین و دختر عموش بپرسید

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2728
خواهشا اینو درک کنید با ازدواج سند مالکیت طرف به نامتون نمیخوره. نخواسته باشید طرف رو بی قید و بند ت ...

عزیزم همچین توقعی ندارم ولی هفته دیگ نامزدیمونه دلم میخواد بیشتر زنگ بزنه ولی اون اصلا براش مهم نیس

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
اخه از صبح هیچ خبری ازش نشد اصلا ب تخمشم نیستم انگار

میاد، شما زرت زرت زنگ نزن پیام نده میاد

من خودم بدم میاد کسی زیاد پیگیرم باشه کجا میرم وچیکار میکنم، دوستام هم شبیه خودمن

با افتخـار  پســر لـُـر  ایـران زمـینم⁦✔️⁩
میاد، شما زرت زرت زنگ نزن پیام نده میاد من خودم بدم میاد کسی زیاد پیگیرم باشه کجا میرم وچیکار میکنم ...

وای شما پسری ببخشید فکرکردم دخترین  

عزیزم همچین توقعی ندارم ولی هفته دیگ نامزدیمونه دلم میخواد بیشتر زنگ بزنه ولی اون اصلا براش مهم نیس

عزیزم اگه به وقت مناسب خواستتو بگی بدون هیچ باید و حتمنی مطمئن باش بیشتر حرفت پیش میره تا با تهدید و بدخلقی و پیام دادن. 

این تجربه شخصیمو بهت گفتم. 

2740

خب خیلللللی پیله میکنی و گیر میدی عزیزم 

مردا این طوری بیشتر فراری میشن و عصبی میشن

خب اونم یه آدم مستقله که دغدغه های خودشو داره

خیلی بهش نچسب و وابسته و آویزون نباش 

مستقل باش و سر خودتو گرم کن و زیاد بهش فکر نکن

خودش بیکار شد و سرش خلوت شد میاد سمتت