2726
عنوان

با شوهرم دعوام شد خیلی سرد شده +عکس

808 بازدید | 24 پست

۴سال باهم دوست بودیم حالا ک داریم ازدواج میکنیم کم زنگ میزنه همش مبپیچونه

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

دوره جذب عشق با یه استاد خوب شرکت کن

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب ببخشش اینقد همه چیز رو سخت نگیر

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

وا چقدر بهش گیر میدی همیشه اینطور مهربون جوابتو نمیده ها نزار قاطی کنه ولش کن یه تذکر کوچیک کافی بود دیگه این همه حرف چرا بارش کردی

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  

😂😂😂😆😆😆دلم میسوزه واقعا براشون انقد ماگیریم

والا مردا همه بیخیالن مث ما براشون مهم نیس دیر یازود ج دادن😂😂😂منو ببین انقد حرفش زدم همش میگ چشم 

کوچ تا چند؟! مگـر میشود از خویش گریخت؟!💫

والا منم جای نامزدت بودم سردتر برخورد میکردم

آخه چرا اینقد گیر میدین کجا بودی ، چرا زنگ نزدی.

این رفتارا مرد رو عصبی میکنه، حالا خود دانی

با افتخـار  پســر لـُـر  ایـران زمـینم⁦✔️⁩

نگفته که فضولیش به تو نیومده که 

خوب جواب داده والا 😂

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706