2737
2734
عنوان

نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 23 پست
خودت میدونی ولی اگه ی چیز بتونه ی زندگی مشترکو ک لبه ی تیغه نجات بده عشقه...ینی اگه دونفر تو رابطه ب ...

منم دقیقا بخاطر و عشق و علاقم اینکه نمیتونم بجز اون با کس دیگه بسازم و زندگی کنم و تحمل کنم تا اران ازدواج نکردم

منم دقیقا بخاطر و عشق و علاقم اینکه نمیتونم بجز اون با کس دیگه بسازم و زندگی کنم و تحمل کنم تا اران ...

پ بیخیال همه چی مبارکه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات عزیزم  ولی هنوز رصایت بابام که اصل کار مونده

تو بخای اونم اوکی میده

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
یه مدت اخلاقش عوض شده رفتار اشتباه میکنه یه اعتراضی میکنم شروع میکنه به سرو صدا و برام شرط میزاره که ...

شاید فکر میکنه که مقصر تو بودی که پدر مادرت تا الان راضی نشدن  به طور مثال     👉چون تو رفتارش خشم هست و باید بفهمی دلیل خشمش چیه 

ببینید دوست من نمی تجربه دوستی رو نداشتم ... یعنی اگه رابطه ای با آقایی قبل ازدواجم بوده حتی اگه خانوادم در جریان نبودن اوایلش در چهارچوب هدف ازدواج بوده و نشده بوده که بگم عشقم هستش سعی کردم منطقی برخورد کنم ... ولی خوب چیزی که تو اطرافیان دوستام دیدم مخصوصا اونایی که بین ۲۲ تا ۲۶ بودن وقتی رابطه آنقدر جدی شده یهو انگار یه چیزای دید توذهن و فکر و روهشون آمده که خوب به نظرم تنها راه آرامش همون صحبت بیشتر باهم هستش .. شاید واقعا اینطور که باید جدی به هم فکر نکرده بودین 

مردا همشون زبونشون تیزه بخدا همین عشقم فردا دارن میان خواستگاری الان قطارشون دیر اومده با من با پرخاش حرف میزنه ک چی بچه خواهرش داره گریه میکنه و نگران خواهر و مادرشه منم قهر کردم الان باهاش

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2740
مردا همشون زبونشون تیزه بخدا همین عشقم فردا دارن میان خواستگاری الان قطارشون دیر اومده با من با پرخا ...

چی یگم والا انشالله که خوشبخت بشیم هم من و عشقم هم شما عشقتون