2737
2739
عنوان

معتاد سوسیس بندری شدم😩😩😩✋🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 23 پست
مضر که هست ولی اصلا برات مهم نباشه توی سوسیس بندریت پیاز داغ زیییااااااد بریز با ذرت و سیب زمینی و ق ...

وااای😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😋😋😋😋😋😋😋

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری اخه به اون خوشمزگی نمیشه😂

توی اینترنت بگردی پیدا میکنی 

مخصوصا مامانایی که بچه هاشون عاشق سوسیس کالباسن من خیلی دیدم درس میکنن خیالشون راحت باشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2728
سوسیس تشکیل شده از تاج مرغ و خروس و پوست دل و روده ها.....حالا اگه شانس بیاری مرغ و خروس باشه....دور ...

من یک کلیپ دیدم وحشتناک مرغ های مرده رو درسته با پر و پا و همه چی مینداختن تو چرخ گوشت صنعتی با اینک با چشمای خودم دبدم باور نمیکنم و دیگ عمراااااا لب ب محصولاتی بزنم مث سوسیس و کالباس و همبرگرو ....عوضش گوشت میگیرم میپزم میخورم چ کاریه خب ...حتی اگ گوشتش کم باشه لااقل سالمه 

من یک کلیپ دیدم وحشتناک مرغ های مرده رو درسته با پر و پا و همه چی مینداختن تو چرخ گوشت صنعتی با اینک ...

دیدم کلیپی رو که میگی...ولی خب همبرگر میگن گوشت صورت گاو هس چرخ میکنن برای اینکه خوب بهم بچسبه

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2738
😂😂😂😂😂😂منظورم این بود که باز اگه تاج خروس باشه یه سریا خوردن مشکلی واسشون پیش نیومده خداکنه گوش ...

همونم باور کن تو سیس کالباسا بوده خوردیم طوریمون نشده😷

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن