2410
2553
عنوان

معتاد سوسیس بندری شدم😩😩😩✋🏻

187 بازدید | 23 پست

وااای اصن سیر نمیشم اخههههه به نظرتون واقعا سویس مضره؟چی کنم ک نخورم؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خودت درست کن 

من تقریبا هفت هشت سالی میشه که دیگه سوسیس نمیخورم

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

وای چجوری میخوری سوسیسو؟؟😫😫

دیشب شوهرم نشست یه بشقاب سوسیس سرخ کرده تورد من یه لقمه خوردم از تصور اینکه از چی درست شده حالم داشت بهم میخورد

نتونستم بخورم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2714
خودت سوسیس درس کن

چطوری اخه به اون خوشمزگی نمیشه😂

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

مضر که هست ولی اصلا برات مهم نباشه توی سوسیس بندریت پیاز داغ زیییااااااد بریز با ذرت و سیب زمینی و قشنگ تند و چرررررب با پنیر پیتزا اووووووووووووووووووف😋😋😋😋😋😋😋😋

تو قهرمان زندگیت باباته...من اگه خودمو ببازم دیگه زندگیم قهرمان نداره... پس خودتو با من مقایسه نکن!!!
مضره؟؟؟؟؟ سمه سم! یک بار برای همیشه تصمیم بگیر نخور لب نزن ۲چ روز نخوری تمومه ... وزنت چقده چاق نش ...

۵۸ نه منوچاق نمیشم😂✋🏻

2706