2733
2739
عنوان

رابطه /دوست پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 23 پست
تو که دوست پسرته عزیزم...اقایون چت دوست ندارن مثل شوهر من

خب قبلا خیلی چت میکرد همه وقتش با من بود جدیدا اینطور شده 

میگم چرا میگه تازه متوجه شدم باید درس بخونم 

یجوری میگه یعنی بود و نبود تو تو زندگیم مهم نیست فقط درسم مهمه

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خوبه دوتا ایموجی میده منم قبلاً با یکی ک دندانپزشکی میخوند دوست بودم وقتا امتحان فقط درس میخو ...

زنگش بزنم یکی دو ساعت باهام حرف میزنه ولی خب منم شرایطم طوریه نمیتونم همش حرف بزنم هفته ای یه بار 

فک کردم رابطع جنسی میگی با کله پریدم تو

😂😂😂فعلا توانم در همین حده 

ایشالا رفتم سر زندگیم از اون تاپیکا میزارم واستون 

2731
کسی که عاشقت باشه و بهت حسی داشته باشه حتی اگه خیلی درساش سخت باشه و کار داشته باشه بازم دلتنگت میشه ...

اره خودمم همین حسو دارم 

حس میکنم شرایطی که پیش اومد و رفتار من شاید باعث شد بگه بیا وارد رابطه بشیم و حالا فهمیده نمیخواد منو داری اینطوری میکنه 

وگرنه توی وات س ک پی ام میدم واسش دوتا تیک میخوره همون صبح  یهو شب جواب میده توی پیجشم یه عالمه دختر الو داره هی قربون صدقش میرن میگه دخترای فامیلمونن گفتم خوشم نمیاد میگه فکرت منفیه 

اره خودمم همین حسو دارم  حس میکنم شرایطی که پیش اومد و رفتار من شاید باعث شد بگه بیا وارد رابط ...

ببین من نمیگم که یکی دیگه رو داره یا می خواد باهات به بزنه میگم که اون حسی که باید بهت داشته باشه رو نداره به نظرم اگه اینجوری زودتر از این رابطه بیا بیرون چون سرانجامی نداره برات

2740
خب قبلا خیلی چت میکرد همه وقتش با من بود جدیدا اینطور شده  میگم چرا میگه تازه متوجه شدم باید د ...

عزیزم منم اوایل عقدمون خیلی چت میکرد الان قطع شده ....تو طبیعی رفتار کن...اون میخوادت ...یک چت نمیتونه رابطه شمارو خراب کنه