2726
عنوان

رابطه /دوست پسر

398 بازدید | 23 پست

سلام 

من‌چند وقته با یه نفر دوست شدم 

البته از چهارسال پیش میشناختمش الان دیگه وارو رابطه شدیم 

چیزی که هست اینه که همش میگه درس دارم و امتحان و اینا هیچ وقتی واسه من نداره وقتی حرف میزنیم مثل همیشه هست خوب حرف میزنه مهربونه ولی چت اصلا نمیکنه فوقش یکی دوتا اوموجی بفرسته 

حس میکنم قبل اینکه صمیمی بشیم رابطش باهام بهتر بود 

یا فقز واسه امتحاناشه واقعا ؟؟

ترم هفته مهندسیه 

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب سال اخره فشار روش هست صبر کن امتحانا تموم شه اگه درست نشد دوباره تاپیک بزن تا راهنماییت کنم

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ناراحت نشیا

ولی شلوارش دو تا شده

وگرنه آدم برا کسی که دوسش داره، اگه وقت نداشته باشه، هر جور شده وقت رو براش میسازه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2706