2737
2739
😳 نزدیکه واقعا؟

خیلی امیدوارم خیلی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایطت هرچی که هست وز وز شیطان تو گوشت با کشتنش زندگیت بدتر میشه

چیکارکنم؟؟؟چیکارکنم اخه؟با مرد رفیق باز بچه داری خیلی سخته.من اعصابی برام نمونده بخدا.

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍
سقط از عمده من شریک قتل ی ادم نمیشم فکر کردم بارداری پوچ یا ایست قلبی جنین داری معذرت میخوام

نوشتم چرا میخوام سقطش کنم.ببین حق دارم یانه

2728
نه نداری شاید اون بچه با امدنش زندگیت از این رو به اون رو کرد 

چطوری ی همچین ریسکی بکنم؟بچه دو روز واسه شوهرم ی هدیه شگفت انگیزه بعدشم مث من براش عادی میشه و فک میکنه رفیقاشن ک تو دنیا باید ب اونا برسه.خونه شده خوابگاه و رستوان.همین فقط

چیکارکنم؟؟؟چیکارکنم اخه؟با مرد رفیق باز بچه داری خیلی سخته.من اعصابی برام نمونده بخدا.

عزیزم گناه داره من دو ماه بعد ازدواج باردار شدم با سن کم شوهرم افتضاحه اما سقط نکردم خداروشکر الان یه بچه ماه دارم روزیشم خدا میرسونه تا وقتی که اوضاعت بهتر بشه :)

چطوری ی همچین ریسکی بکنم؟بچه دو روز واسه شوهرم ی هدیه شگفت انگیزه بعدشم مث من براش عادی میشه و فک می ...

سلام شما سقط کردی ؟ بعدش اقدام به بارداری کردی ؟ اگر اره باردار شدی؟؟ 

من سقط کردم الان ترس اینو دارم نازا شده باشم

2740