2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه کوتاژ خیلی بده رحم میتراشه عوارضش خیلی بده ..برای سقط جنین میخوای؟

اره.راه دیگه ای نیست؟قیمتشم پایین باشه و واقعا جواب بده؟الان تقریبا تو هشت هفته ام

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍

ــوای تو رو خدا سقط نکن سرنوشتت عوض میشه  ظهور اقا خیلی خیلی نزدیک ان شاءالله همه چی درست میشه نندازش

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اره.راه دیگه ای نیست؟قیمتشم پایین باشه و واقعا جواب بده؟الان تقریبا تو هشت هفته ام

منم ۱۲ هفتگی سقط داشتم فقط فقط زعفرون خوردم با رازیانه طنابم زدم خداروشکر دفع شد .. دکترم گفت کوتاژ خیلی بده رحم زخم میکنه نابود میکنه 

ــوای تو رو خدا سقط نکنسرنوشتت عوض میشه  ظهور اقا خیلی خیلی نزدیک ان شاءالله همه چی درست میشه ن ...

عزیزم تو ک نمیدونی شرایط زندگی من چجوریه.انداختنش بخاطر مشکل مالی هم نیست.من عاشق بچه بودم ولی الان مدام تو فکر سقطم.میترسم بدنیا بیاد و بخاطر این شرایط نتونم مثل ی مادرخوب بچمو بزرگ کنم.

منم ۱۲ هفتگی سقط داشتم فقط فقط زعفرون خوردم با رازیانه طنابم زدم خداروشکر دفع شد .. دکترم گفت کوتاژ ...

روزی چن ساعت طناب زدی؟من یبار کلی زعفرون با یخ دم کردم خوردم مزه تلخش افتضاح بود اما هیچیم نشد

عزیزم تو ک نمیدونی شرایط زندگی من چجوریه.انداختنش بخاطر مشکل مالی هم نیست.من عاشق بچه بودم ولی الان ...

شرایطت هرچی که هست وز وز شیطان تو گوشت با کشتنش زندگیت بدتر میشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706