2737
2739
عنوان

میخوام مغازه پوشاک بزنم🤔🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من پدرم خودش تو کار پوشاکه تو شهرمون زنونه مردونه بچگونه نوزادی.ولی ب شدت کار سختیه عزیزم.اینطور ک میگی بخاطر محلتون تو مجبوری اقساط کار کنی و این خیلی سخته تو مادری زنی باید هرماه بری تهران کیش یا استارا تا جنس بیاری کلی دست توش هست خیلی استرس داره.تازه همه جنسارو ک نمیتونی نقد بخری ک باید چک بکشی ک اونم استرس و قضیه خودشو داره

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊

برو تو ی شغل دیگه یا اکسسوری بزن یا شال و روسری یا خیاطی یا تو خونه مثلا کار کن خیلی هزینه و دردسرش کمتره.پیشنهاد میکنم اصلا نری سمتش.بر اساس تجربم میگم.پدر من الان 25 ساله تو پوشاکه وو اولین پوشاک شهرمون رو پدرم زد..ولی خیلی خیلی سخته مخصوصا برای ی زن

2728
والا ما هم تقریبا یک سالی میشه پوشاک زدیم باورت میشه شاید 2 الی 5 تومن سود بکشیم جنسامونم همونیه که ...

دقیققا مشکل ماهم هس..الان وضع پوشاک کلا داغونه.ولی حالا رستوران و کافه همه میرن  

اگه برای عید 1402دنبال یه کانال یا پیج معتبر هستین که کیفیت لباس هاشون خوب باشه من کلی لباس با تنوع و کیفیت بالا دارم خوشحال میشم به گروهم سر بزنین و توی این اوضاع اقتصادی کمکم کنید کارم رونق بگیره

https://rubika.ir/joing/DHGFGEEI0CNIAXTFHIKIWYLVUQDINKEJ