2703
2553
عنوان

میخوام مغازه پوشاک بزنم🤔🙄

1234 بازدید | 20 پست

سلام دوستای مهربون میخواستم اگه میشه نظرتونوبگیدوراهنماییم کنیداگه کسی توکارفروش پوشاک زنونه تجربه داشته ممنون میشم تجربه هاشودراختیارم بذاره،راستش شوهرم کارمنده ودرامدمون کفاف زندگیمون رونمیده یه مقدارپس اندازداریم که پیشنهاددادم مغازه اجاره کنیم ومن روش کارکنم محله ماقشرمتوسط روبه ضعیف هست یعنی نمیتونم اجناس خیلی گرون ومارک داربفروشم واینکه توخیابونای شلوغ اجاره مغازه خیلی بالاست ومن برای شروع میترسم ریسک کنم امایه مغازه تومحل تقریباخلوت پیداکردم که اجارش ومغازش خیلی مناسبه بنظرتون اگه شروع کنم کارم میگیره یاضررمیکنم. ببخشیدخیلی طولانی شد😘

پوشاگ خیلی گسترده اس بحثش

از کجا بخری

چ جنسی بیاری ک قیمت مناسب و باکیفیت باشه

جنس ها و سایز های مونده ات رو چطور رد کنی

اگه تا حالا کار پوشاک نکردی

ریسکش بالاس

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ایشالله که کارت میگیره منم میخوام مغازه ارایشی بهداشتی بزنم خیلی شوق دارم😄

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

والا ما هم تقریبا یک سالی میشه پوشاک زدیم باورت میشه شاید 2 الی 5 تومن سود بکشیم جنسامونم همونیه که و مرکز شهره ولی ما ارزون میفروشیم نهایت 30 تومن گرون  ترینه بازم یا نمیخرن یا میگن قسطی اخه30 تومن چیه که تو ببری سال بعد بیاری 

والا ما هم تقریبا یک سالی میشه پوشاک زدیم باورت میشه شاید 2 الی 5 تومن سود بکشیم جنسامونم همونیه که ...

منم‌مثه شما همسایه ها لباس میبرن‌ بعد چند هفته و چندماه 😩😲باید هی بگم بیارین 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2714

گلم منم خیلی پرس جو کردم بنظرم مغازه شال روسری بزن چون بدون دردسر با سود زیاده

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
والا ما هم تقریبا یک سالی میشه پوشاک زدیم باورت میشه شاید 2 الی 5 تومن سود بکشیم جنسامونم همونیه که ...

خب عزیزم وقتی نسیه میدی باید خیلی بیشتر بکشی روش 

چون اون هزینه رفت و آمد نمیده تازه داره دیرتر هم میده 

من هر مغازه تو محل دیدم خوب کشیده روش 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

مغازه خودتونه یااجاره هست، آیابااین وضع اصلاارزش داره همچین کاری کنم؟ 

2706