2733
2734
همونارو میخام تو نت فقط صوت هست 

خب منم از روی همون صوت ها نوشتم دیگه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای حوزه رفتن حتما باید چادری بود؟  یا موافق نظام؟  من دوست دارم برم و یاد بگیرم و ببینم ...

خب میتونی از یکی بپرسی ....

از تو نت سرچ کن دین فطری هادی عظیمی و گوش بده اگه سوالی داشتی بیا ازم بپرس 

2728
خب ترلان جون بعضی از خانمها دوست دارن از سنین کم برن حوزه علمیه البته محیط حوزه بهترین محیط برای خان ...

نمیدونم این شاید سلیقه باشه

قبول ندارم که بهترین محیطه 

حوزه رفتن یه پختگی و بلوغ رفتاری لازم داره و گرنه قاطی یکسری مسائلی میشه البته نه واسه همه 

یارب نظر تو برنگردد...
نمیدونم این شاید سلیقه باشه قبول ندارم که بهترین محیطه  حوزه رفتن یه پختگی و بلوغ رفتاری لازم ...

گلم برای من و خیلی از دوستهام که طلبه هستن حوزه علمیه بهترین محیط هست

گلم برای من و خیلی از دوستهام که طلبه هستن حوزه علمیه بهترین محیط هست

هدف شما مقایسه حوزه با سایر محیطهای آموزشی بوووود؟؟؟؟ یا فقط سن را پرسیدید؟؟؟؟؟

برای شما شاید محیط خوبی  باشه 

ولی به محیطهای دیگه آموزشی توهین نکنید لطفا

این همه محیط خوب داریم 

مشکل از جایی شروع میشه چهار نفر از سر نادانی و بی سیاستی از داخل حوزه  شروع میکنن به اهانت به بقیه و نظرات مردم را نسبت به حوزه و طلبه ها خراب میکنن  

کسی که حوزه میره باید خیلی حواس جمع باشه واسه همین میگم پختگی لازم داره من نگفتم محیط بد یا خوبیه گفتم بی محابا نباید واردش شد اونم توی سن کم 

موفق باشید 

یارب نظر تو برنگردد...
هدف شما مقایسه حوزه با سایر محیطهای آموزشی بوووود؟؟؟؟ یا فقط سن را پرسیدید؟؟؟؟؟ برای شما شاید مح ...

من به هیج محیط آموزشی توهین نکردم من گفتم تو سن کم وارد شدن تو حوزه برای دختران خوبه این هم نظر شماست که تو سن کم نباید وارد حوزه شد

2740