2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم الان چند ساله تو حوزه علمیه خواهران هستی؟

الان 6 ساله من دوره 7 ساله یه سال مونده 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2720

من طلبه نیستم ولی دوستم از یکی از علما سوال کرده بود گفته بود با تحصیلات عالی بیایید حوزه 

واقعا هم بنظر من از سن پختگی باید حوزه رفت اول لیسانس دانشگاه بگیرید بعد بریدحوزه 

یارب نظر تو برنگردد...
2714
من طلبه نیستم ولی دوستم از یکی از علما سوال کرده بود گفته بود با تحصیلات عالی بیایید حوزه  واق ...

نه من لیسانس گرفتم رفتم خیلی بده0 حس دایناسورو داشتم بین بچه های ۱۸ ۱۹ ساله

عزیزم عربی معاصرو پاس کردی ؟

دارم پاس میکنم هفته دیگه امتحان پایان ترمشه البته عربی معاصر 1 رو دارم میخونم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من طلبه نیستم ولی دوستم از یکی از علما سوال کرده بود گفته بود با تحصیلات عالی بیایید حوزه  واق ...

خب ترلان جون بعضی از خانمها دوست دارن از سنین کم برن حوزه علمیه البته محیط حوزه بهترین محیط برای خانمهاست

نه من لیسانس گرفتم رفتم خیلی بده0 حس دایناسورو داشتم بین بچه های ۱۸ ۱۹ ساله

الان دوست من رفته میگه همه همکلاسی هام لیسانس هستن کلا یه کلاس حدود ۴۰ نفر همشون لیسانس و همشون با شناخت کافی اومدن وارد محیط حوزه شدن 

یارب نظر تو برنگردد...
میشه از جزوت برام عکس بفرستی 😘

عربی معاصر که جزوه نداره فقط اعراب گذاری و ترجمه است 

2706