2737
2734
عنوان

به خودت کمک کن شاد باشی...

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 29 پست
خواهرم با یه بچه کوچک کلی کار میکنه تو خونه. اگر بخوای واقعا میتونی😊

منم با یه بچه کوچیک خیلی کارا می کردم...دوتا هم که شدن و قد نیم قد باز هم خیلی کارها می کردم..بسیار فعال و کوشا بودم اما دو سالِ که کمتر از خودم کار می کشم و فقط ضروریات رو اون هم به نحو احسن انجام می دم😊😊😊

من تو چهل سال هستم

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
نه بحث لج بازی نیست خسته شدم انقدر صحبت کردم خندیدم شاد بودم زندگی انقدر مشکلات داشت برام ک خسته ام ...

حسته شدی ..باید یه تنوع بدی...بچه ها رو بذار جایی با همسرت دو سه روز برو مسافرت...

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا بحث وقت آزاد داشتن نیست و اینکه من کیک پختن و گفتم من از این راه حالمو عوض کردم. میشه هرکاری کرد حتی بدون هزینه زیاد و در منزل. الانم از این هفته دوباره نقاشی آبرنگ شروع به آموزش میکنم کلاسم نمیرم مجازی یاد میگیرم

باید قوی بود. باید انرژی مثبت داشت. منم مشکلات خودمو دارم. درسته مالی نیست ولی شوهرم درگیر دوتا بیماری. ولی من بهش روحیه میدم. این مدت که حالم اوکی نبود اونم دپرس شده بود

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
من همیشه شاد و سرحال و شیک و مرتب هستم این چندماه اون مشکل و بیماری همسرم همراه اون باعث شد حال روحی ...

آفرین....

2731
منم با یه بچه کوچیک خیلی کارا می کردم...دوتا هم که شدن و قد نیم قد باز هم خیلی کارها می کردم..بسیار ...

کار زیاد منظور خسته کردن بدن و زیاد ی کار کردن و بشور و بساب نه.مامان دوتا بچه بودن خیلی سخته ولی میگم خانما باید برای خودشون وقت بذارن یه تایمی برای کارهای شخصی که لذت ببری. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
کار زیاد منظور خسته کردن بدن و زیاد ی کار کردن و بشور و بساب نه.مامان دوتا بچه بودن خیلی سخته ولی می ...

دقیقأ👌👌👌👌

تهرانی  چقدر هزینه کلاسات کردی  منم خیلی دوست دارم

تهران نیستم عزیز اصفهانم. نهصد و هفتاد شهریه. وسیله هم حدود ششصد. ولی مدرک فنی و حرفه ای میده و معتبر. 

تهران نیستم عزیز اصفهانم. نهصد و هفتاد شهریه. وسیله هم حدود ششصد. ولی مدرک فنی و حرفه ای میده و معتب ...

چه خوب 

میتونی تو خونه سفارش بگیری و واسه خودت درآمد داشته باشی 

نزدیک ما نیست وگرنه حتما میرفتم 

خودم گاهی از رو دستورا یه چیزایی درست میکنم 

2738
چه خوب  میتونی تو خونه سفارش بگیری و واسه خودت درآمد داشته باشی  نزدیک ما نیست وگرنه حتم ...

آره عزیزم قصدم همینه. البته رویای من داشتن یه کافه قنادی دنج. شوهرمم مشوق منه. تا ببینم چی میشه. 😀

کار زیاد منظور خسته کردن بدن و زیاد ی کار کردن و بشور و بساب نه.مامان دوتا بچه بودن خیلی سخته ولی می ...

اصله حرفت درسته عزیزم ولی باید شرایطش جور بشه ، بچه های  زیر سه سال مخصوصا اگه شیطون و بد قلق باشن ودو تا هم باشن ، انقدر سخت میشه که حتی یه لیوان آب هم نمیشه با آرامش خورد چه برسه وقت گذاشتن برای علاقه . حالا بعضی بچه ها آرومن یا بعضی ها تو شهر غریب نیستن و کمک دارن خوب شرایط فرق می کنه براشون

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
اصله حرفت درسته عزیزم ولی باید شرایطش جور بشه ، بچه های  زیر سه سال مخصوصا اگه شیطون و بد قلق ب ...

بله اینم هست درسته 

انشاالله بهش می‌رسی  موفق باشی عزیزم 😍😍

ممنونم عزیزمممم

حسته شدی ..باید یه تنوع بدی...بچه ها رو بذار جایی با همسرت دو سه روز برو مسافرت...

نمیشه شوهرم کارش جوریه ک مرخصی نداره 

بعدش نمیشه بچه هام تو دوران حساس هستن یکیش کلاسه اوله همش درس هاشو میگم یکیش هم ده ماهه است شیر خودمو میدم

نمیشه شوهرم کارش جوریه ک مرخصی نداره  بعدش نمیشه بچه هام تو دوران حساس هستن یکیش کلاسه اوله هم ...

همونِ پس خسته شدی..کلافه شدی...به زودی برای خودت یه تایم برای تفریح بذار

2706