2726
عنوان

به خودت کمک کن شاد باشی...

172 بازدید | 29 پست

یه مدت بود احساس افسردگی میکردم. البته چندماه درگیر قضیه مالی بزرگ پدرمادرم بودم خداروشکر حل شد البته باضرر زیاد ولی گذشت.... ولی حال روحی من بهم ریخته بود همسرم همش میگفت چکار کنم خوشحال باشی بریم سفر خرید سینما میگفتم نه حوصله ندارم. تا اینکه خودم دیدم دارم کم کم بدتر میشم و با یک حرکت ناگهانی کلاس کیک و شیرینی ثبت نام کردم و شروع کردم کلاس و پخت و پز. باورم نمیشد اینقدر حالم بهتر بشه. میخواستم بگم شما هم خانمای عزیز خودتون باید کمک کنید به روحیه و بالا نگه داشتن انرژی مثبت. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کیک و شیرینی پزی ..بشور بساب هم خیلی داره...خیلی زیاد...آدم به اشتباه کردن میفته که چرا شیرینی پخته. ...

بچه ندارم. ولی وقتی نتیجه کارو ببینی لذتتتت داره

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

من خودم دختر شادی بودم انقدر ک همیشه دوستام باهام بودن انرژی میگرفتن و مشکلاتشون یادشون میرفت اما الان برعکس خیلی بی ذوق بی انرژی ام باعثش هم شوهرم بوده

چون هم ساکته هم بی ذوقه منم شدم یکی لنگه ی خودش

من خودم دختر شادی بودم انقدر ک همیشه دوستام باهام بودن انرژی میگرفتن و مشکلاتشون یادشون میرفت اما ال ...

خودت تلاش کن انرژی آدم روی اطرافیان اثر میذاره 

من همیشه شاد و سرحال و شیک و مرتب هستم این چندماه اون مشکل و بیماری همسرم همراه اون باعث شد حال روحی ام بهم بریزه ولی الان خودم شروع کردم به برگشت به قبل. راستی رنگ موهامم تغییر دادم. خرید کردم خلاصه حسابی دارم به خودم میرسم😁

شما داری لج میکنی و تنها خودت آسیب میبینی 

نه بحث لج بازی نیست خسته شدم انقدر صحبت کردم خندیدم شاد بودم زندگی انقدر مشکلات داشت برام ک خسته ام کرد یه شوهر بی احساس هم گیرم افتاده دیگه بدتر دوتا هم بچه دارم از صبح بلند میشم کار میکنم تا شب به خاطر الودگی هوا هم میترسم بچه ها رو بیرون ببرم خسته شدم کلا از خونه بودن و از زندگیی که هر چی میدویی باز کم داری

همون پس بچه نداری..وقت آزادت زیادِ... موفق باشی

خواهرم با یه بچه کوچک کلی کار میکنه تو خونه. اگر بخوای واقعا میتونی😊

2706