2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا متوجه شدم با این شماره تماس گرفتم بهم وقت داد  بعد گفتم میشه شماره تلفن مطبتون رو بدید؟ ...

نه عزیزم ما خانوادگی رفتیم دفترشون آدرس و شماره تماس دفترش توی پیج اینستاگرامش هست انقدر بدبین نباش.

آدرس پیج اینستاش: bato24com

2731
منم پیش دکتر سحر کیانی نژاد رفتم. سابقه ی سالها کار تو دانشگاه تهران دارند. خیلی راضیم. خودتون به ...

بله کاملا درسته خانم دکتر سحر کیانی نژاد روانشناس حاذق با سالها تجربه در دانشگاه تهران در زمینه خانواده زوج ازدواج رابطه و کنترل خشم و اضطراب و.‌‌‌ هستند.

آدرسشو در سایتشون هست‌ شماره تماس هم همینطور.

Drkianinezhad.ir@    آدرس اینستا.

تو زندگی با همسرت اختلاف داری؟😥 مهارت همسر داری رو بلد نیستی؟🥲

نمیدونی چه جوری با فرزندت رفتار کنی؟😕

نمیدونی چه طوری دختر یا پسر جذابی باشی تا پارتنرت رو تبدیل به همسر کنی؟😑

عزت نفس و اعتماد بنفس نداری و دوس داری بالا ببریشون؟☹️

میخوای با یه مشاور خانواده صحبت کنی؟😍 تازه بصورت آنلاین (چت و ویس) و هم تلفنی هرجور که تو بخوای😍😍😍

اونم با یه حق المشاوره باور نکردنیییی،🤩🤩🤩🤩

تازه این مشاور خانواده، مشاور حقوقی هم هست بنابراین راجب تمام مسائل حقوقی (در حوزه خانواده)(طلاق،مهریه،نفقه،جهیزیه،حضانت،ارث،نسب،ولایت،قیمومت و....)مشاوره حقوقی بگیری و دادخواست و لایحه تنظیم کنی😍😍😍

به امضام سر بزن

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee