2737
2734
سلام منم دنبال یه دکتر روانشناس خوبم ...یعنی کسی که دکترای روانشناسی داشته باشه و تو کارش تبحر داشته باشه.یک سال اول به دنیا اومدن پسرم خیلی سخت گذشته و الان از لحاظ روحی یه مشکلاتی پیدا کردم خیلی ممنون می شم اگه یه دکتر خوب معرفی کنید دوستان
سلام عزیزان. لطفا به کمک دوستان و فامیل و آشنایانتان بشتابید. سکوت و تلاش برای فراموشی و خودخوری راه حل نیست. از فرصت پیش آمده استفاده کنید و قدم اول را برای تغییر بردارید.

بانوان گرامی؛ اگر به دلیل بدرفتاری و خشونت همسرتان، دچار افسردگی و اضطراب شدید شده اید، می توانید با شرکت در پروژه ی درمانی زیر نظر متخصصین دانشگاهی ما و با همکاری شبکه تحقیقات بهداشت روان انستیتو روانپزشکی تهران (زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران)، از هشت جلسه ی مشاوره و درمان رایگان بهره مند شوید.
هدف ما کمک به شما و دستیابی به جامعه ای سالمتر است.
بدیهی است اطلاعات شخصی شما کاملا محرمانه خواهد ماند.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط شرکت در جلسات مشاوره و درمان به اینجانب ایمیل یا پیغام خصوصی بدهید تا مفصل تر برایتان توضیح دهم.

روانشناس بالینی

توجه: متاسفانه معمولا خانم هایی که تحت خشونت خانگی (انواع مختلف آزار فیزیکی، روانی، عاطفی، رفتاری و جنسی) قرار دارند سکوت و خودخوری می کنند و سعی می کنند مشکلات ارتباطی شان را در اعماق وجودشان پنهان کنند، درحالیکه سکوت و خودخوری تنها به بدتر شدن وضع زندگی خانوادگی و ارتباط با همسر و رشد فرزندان منجر می شود. با بهره گرفتن از کمک تخصصی شما می توانید دور باطل خشونت را در خانواده و تاثیرات مخرب آن را بر فرزندان شکسته یک قدم اساسی به سمت آرامش خود و خانواده تان بردارید.

بانوان گرامی؛ اگر به دلیل بدرفتاری و خشونت همسرتان، دچار افسردگی و اضطراب شدید شده اید، می توانید با شرکت در پروژه ی درمانی زیر نظر متخصصین دانشگاهی ما و با همکاری شبکه تحقیقات بهداشت روان انستیتو روانپزشکی تهران (زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران)، از هشت جلسه ی مشاوره و درمان رایگان بهره مند شوید.
هدف ما کمک به شما و دستیابی به جامعه ای سالمتر است.
بدیهی است اطلاعات شخصی شما کاملا محرمانه خواهد ماند.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط شرکت در جلسات مشاوره و درمان به اینجانب ایمیل یا پیغام خصوصی بدهید تا مفصل تر برایتان توضیح دهم.

روانشناس بالینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام

من سالها پيش رفتم پيش خانم دكتر فرشته موتابي راستش بعد از چند جلسه ديگه جواب خاصي نگرفتم اخيرا بعد از سالها رفتم پيش خانم دكتر مريم ملكان ايشون دكتراي روانشناسي هستن و كارشون خيلي خوبه من خيلي باهاشون راحت بودم و خيلي خوب تونستم مشكلاتمو بگم ايشون هم خيلي خوب درك كردن و تشخيص درست دادن و از همه مهمتر راه جلو پام گذاشتن من خيلي راضي بودم واقعا. 

كلينيك شون اگه تهران باشيد تو خيابان دولت هست بعد از كاوه شمارش ٢٢٧٧٨٥٨٠ هست كلينيك رهياب هم هستن جنب مترو شريعتي اگه خواستين شمارشو از نت ببينيد 

سلام دوستان 

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان کارشون عالیه در ضمن ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هستند.

اخیراً ایشون کار نوروفیدبک هم انجام میدند ودر درمان بسیاری از اختلالات و اضطراب و بیش فعالی و اتیسم حرف اول رو میزنند .

یکی از کلینیک های که  ایشون هستند کلینیک بهار نو شهرآرا باشماره تماس ۸۸۲۶۷۰۴۰ و ۸۸۲۶۷۰۶۸ که اغلب وقت هاشون تا یکماه پر هست ولی بنظرم ارزش صبر کردن رو داره در ضمن شماره خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه کارتون اورژانسی باشه با خودشون تماس بگیرید شاید بتونند یه وقت کنسلی بهتون بدند من که باخودشون تماس گرفتم بنده خدا برا هفته بعدشون ده شب وقت دادند دخترم اضطراب حاد داشت که با چند جلسه بازی درمانی و نوروفیدبک و تست استفورد کامل مشکلش برطرف شد حتی کار به دارو  آرام بخش برا دخترم رسیده بود که خدارو شکر العان خیلی خیلی بهتره ، 

دوستانی که فرزندانشون و حتی بزرگسالان مشکوک به مشکلات اختلال یادگیری و تمرکز و بیش فعالی و اتیسم و اضطراب و یا هر اختلال دیگه ای که دارند،  خانم دکتر مهسا ساداتی  بینظیره در ضمن ایشون یه کلینیک دیگه هم فکر میکنم در قیطریه هستند ، اگه دوستانی که غرب تهران براشون دوره میتونند با خانم دکتر صحبت کنند که اونجا وقت بدند ولی روز هایی که من  تو کلینیک شهرآرا وقت  داشتم میدیدم که از  کرج  و اسلام شهر  و حتی ورامین هم اونجا بودند.  خدارو شکر مشکل دخترم حل شده شما هم مشکل فرزند عزیزتون حل بشه😍😍

من مرکز مشاوره و روانشناسی سپیدار مهر تو خیابون ولیعصر بالاتر از ونک رو معرفی میکنم.

چند سال پیش مراجع خانم دکتر رحیمی نژاد بودم که الان مدیریت اونجارو داره، 

تو این چندسال به چند نفر معرفی کردم خداییش راضی بودن ، تیم شون عالیه 

کودک ، بزرگسال،  زوج ، ازدواج و...

رزومه شون سرچ کنید میبینید.

شماره شون هم از گوگل براتون پیدا کردم 

۸۸۲۰۸۳۶۴

۸۸۲۰۲۴۷۶

دعام کنید اگر شما هم راضی بودین

سلام عزیزم

خانم دکتر فاطمه منفرد پویا روانشناس کارکشته ای هستن خیلی خوب میتونی باهاشون ارتباط بگیری هم اطلاعاتشون به روز هست هم خیلی کلام شیرین و قابل فهمی دارن من توصیه کردم به همه دوستانم واقعا ازشون نتیجه خوب گرفتن خودمم خیلی از مشاوره هاشون استفاده کردم حتما بهتون پیشنهاد میکنم که با ایشون وقت بگیرید کلینیکشون نزدیک متروی صدر هست این شماره کلینیکشون هست 22697510

و اینم آدرسشون:

https://papishro.com/

سلام عزیزم

خانم دکتر فاطمه منفرد پویا روانشناس کارکشته ای هستن خیلی خوب میتونی باهاشون ارتباط بگیری هم اطلاعاتشون به روز هست هم خیلی کلام شیرین و قابل فهمی دارن من توصیه کردم به همه دوستانم واقعا ازشون نتیجه خوب گرفتن خودمم خیلی از مشاوره هاشون استفاده کردم حتما بهتون پیشنهاد میکنم که با ایشون وقت بگیرید کلینیکشون نزدیک متروی صدر هست این شماره کلینیکشون هست 22697510

و اینم آدرسشون:

https://papishro.com/

2706