2733
2739

بگو شما باییید به من ماهانه یه مقدار پولی رو بدی برا هزینه هایی که خودم دارم و یه جورایی وظیفته. پس بهتره کارت یارانه رو با زبون خووش بدی به من برای هزینه 

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه کارتاش دستمه بعد تا با هم دعوامون میشه ازم میگیره یا پول تموم شه میگه چرا تموم شده خستم کرد ...

بجای این حرفا پاشو برو سر کار دست توجیب خودت باشه . 

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  
2731
با اون حقوق دوزاریش فورا تموم میشه هر وقت بگم‌پول نداره.ماهیانه م بده باز پول خودش ک تموم شه میاد از ...

میدونم اینی ک میگمو اصلا کار درستی نیس،ولی هرموقع کارتش دستته میخوا بری خرید خونه انجام بدی مثلا ب فروشنده بگو بیست تومن بیشتر بکشین نقدی بهم پول بدین و اونو پس انداز کن ب شوهرتم نگو.من خودم تا الان همچین کاریو نکردم ولی چندییین نفر ک پول جیبی بهشون نمیدن همین حرکتو میزنن

میدونم اینی ک میگمو اصلا کار درستی نیس،ولی هرموقع کارتش دستته میخوا بری خرید خونه انجام بدی مثلا ب ف ...

بعدشم ک ازت پرسید چرا انقد شدن بگو بابا گرونیه تا سرکوچه برم یه کیلو پیاز سیب زمینی بخرم میشه ۲۰تومن،همه چی گرون شده پول ارزشی نداره

2740
دوتا بچه دارن.یکیش دو سال و ۹ ماهه س .کجا برم کار .بچمو چکار کنم.برم سر کار ک دیگه آقا منو قورت میده ...

بمون توخونه دعوا . یه کار تو خونه انجام بده . 

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  
بمون توخونه دعوا . یه کار تو خونه انجام بده . 

کار تو خونه م انجام میدم.کار هنری .درامدی نداره ک دردی ازم دوا کنه...کلا اینجور مردا زنشون کار هم بکنن دیگه کلا قید خرجی دادنو هم میزنن