2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جاهای خلوت تر هم میشه خرید.آخه نواب زیادم ارزون نیست قبلا جنت آباد خیلی گرونتر نبود یا سمت تهرانپار ...

الان ما خودمون تو یه منطقه شلوعیم

سبلان

قبلا رسالت بودیم خیلی خوب بودکم

اما دیگ بودجه نرسید اومدیم اینحا خریدیم

ولی باز میگم همین ک اجاره نمیدم و هرسال جا ب جایی ندارم شکر

الان ما خودمون تو یه منطقه شلوعیم سبلان قبلا رسالت بودیم خیلی خوب بودکم اما دیگ بودجه نرسید اومدی ...

منم قبلا تو خیابون مدنی بودم. روبروی پارک فدک. به رسالتم نزدیک بودیم و هفت حوض

عالی نبود اما خوب بود. بعضی وقتا میومدم سبلان برا خریدای دم دستیم

آره داشتن یه سقف بالای سر واقعا نعمته. زیادم مهم نیست کجا باشه

نه ولي جاي خوب و بد داره مثلا اپارتمانهاي نزديك مترو نواب رو ميگن خيلياش خوب نيست و جاي بعضي كاراس&n ...

اصلا اینجوری نیس

ما الان اونجا زندگی میکنیم خیلیم عالیه همه خونواده ها با فرهنگ و مذهبی

منم قبلا تو خیابون مدنی بودم. روبروی پارک فدک. به رسالتم نزدیک بودیم و هفت حوض عالی نبود اما خوب بو ...

اره میدونم کجارو میگی

الان کدوم سمتین

ولی این فضا با فرهنگ من و همسرم سازگار نیس

این اذیتمون میکنه

و اینک خیلی پر سرو.صداست😩😩😩😩

2740
اصلا اینجوری نیس ما الان اونجا زندگی میکنیم خیلیم عالیه همه خونواده ها با فرهنگ و مذهبی

عزيزم نوشتم ميگن(( يعني مطمئن نيستم و تجربه خودم نيست)) ما پارسال ميخواستيم خونه بخريم در مورد مناطق مختلف تحقيق ميكرديم( از دوست و آشنا و همكار)) در مورد نواب اينو گفتن و اينكه بعضي جاها و مجتمع هاش چون شلوغه حالت قومي زندگي ميكنن مثلا همه شون از يه طايفه هستن و غريبه بره توشون سختش ميشه چون اعتراض هم بكنه به شلوغي اينا به جايي نميرسه (( املاكي گفت))

ولي مثلا جيحون و طوس رو گفتن خيلي خوبه 

این نیز بگذرد

خوب نواب ببین از کجا شروع میشه تا کجا میره !! هر چی به آزادی نزدیکتر باشه خلوت تر هست ول یخوب هر چی به سمت جنوب میری قیمتها هم پایین تر میاد داغون هم نمیدونم منظورتون چیه بستگی داره باز برید تو کوچه فرعی یا بن بست یا جاهای تازه سازتر در کل به نظرم جای بدی نیست