2733
2739
عنوان

بی محلی

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 53 پست
میدونی چرا یکی عقده ایای ترشیده یکیم یکیم اینایی که هم سنی ازدواج کردن حالا شوهره هوس جوون کرده اینا ...

شایدم خیلیا از تجربشون میگن ک مخالفن 

این نظرت خیلی غیر قابل باوره 

اکثریت متاهلن من خودم ده سال با شوهرم اختلافمونه ۲۱سالمه ولی همه جوره باهم تفاهم داریم تا حالا یه بارم باهم بحث نکردیم  

.«‏ ...و چه آرام دلت ، حضرت آرامم شد...»❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببخش شما منظورم ترشیدگانی که دختران را از ازدواج باز میدارند وخواهان فساد در جامعه اند//دوم تو ...

هرچقد برینم ک اندازه تونریدم تو استاد مایی تو ریدن البته میتونم برینم برات فیریز کنم بیای ببری برا وعده های عذایی منم دست ب خیرم ب عدای افرادی مث توتوجه میکنم

درثانی مث تو له له شوهرنیستم و نموندم رو دست بابام ک بخوان ب هراره اوره شمسی کوره ای منو بندازن ک از دستم خلاص شن....و دراخرش کسی ک زندگی موفقی داره ازاین گوه خوریا نمیکنه سرش تو ب ا س ن ملت نی توزندگی خودشه پس تویی ک سرت اونجاس قطعا زندگیتم شبیه همونه پس شاتاپ پلیز

2728
حدودا سه ماه

ببین نگاه کن تازه اولشه و تو انقد اذیت میشی فک یه سال دیگه ب فرض مثال ب نوعی از هم پس زده بشید اون موقع ببین سه برابر الانت اذیت میشی 

این حرف من یادت باشه عاقلانه ازدواج کن عاشقانه زندگی

چون هم سن خودمی بیشتر بهت اصرار میکنم تموم کنی بهتر درکت میکنم

.«‏ ...و چه آرام دلت ، حضرت آرامم شد...»❤
2740