2733
2734
عنوان

راهکار برای شوهر بی نهایت عصبی و جوشی و فحاش

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 22 پست
منم یه دختر ۱۹ ماهه دارم دیگه صبرم تموم شده الان جفتمونم میزنه دستش بشکنه

سلام بی زحمت  پست قبلی منو بخون 

تلاشتو بکن ،ان شاءالله که نتیجه می گیری 

والا فکر نکنم هیچ مردی به لوسی و گند اخلاقی و بدخلقی  و بی معرفتی شوهر من بوده باشه که حتی به بچه ی چهارساله ی برادر من هم علنا حسادت میکنه ،بقیه رفتاراش بمونه .

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان شوهرت خوب شده اخلاقش

بله  ،نسبت به قبل خیلی بهتر شده و شکر خدا می سازیم 

من خودمم تغییراتی رو رفتارم دادم.

(شوهر من اخلاقش طوریه که برا خواهر برادر و پدر خودش غیرقابل تحمل.)

البته اخلاقش به پدر و پدربزرگ پدریش  رفته(زورگو ،عصبی،  تندخو  و زود جوش ) به اضافه ی لوسی و خودخواهی و غرور کاذب که از مادرش به ارث برده .

پدرمادرش خلقیات خوب زیاد دارنا ،متأسفانه از شانس من ،این از دوطرف گند ها رو برداشته .

شما هم به اون شماره زنگ بزن ،یه سنگیه بزن ،ان شاءالله که برا شمام مفید باشه

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2740