2410
2553

فکر کنین مدام دنبال بهونست که داد بکشه سرم و فحش بده همیشه تو دمای ۹۹ درجه است منتظر ۱ جرقه است برسه ۱۰۰ درجه و بجوشه

اصلا ملایم و آرام نیست اعصابش داغونه دنبال یه راهکار میگردم مثلا قرصی چیزی چون دکتر هم نمیاد مثلا میرم دستشویی شروع میکنه کلی داد و بیداد که چرا بچه رو ولش کردی رفتی بهش میگم پس چیکار کنم شروع میکنه عربده کشی داد و بیداد اصلا جرات حرق زدن رو ندارم حتی ۱ جمله

برو مشاوده عزیزم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

از ؟داخل یه مشکلی داره حتتتما 

خودشم  از داخل داره اذیت میشه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

دانش اموزاهم واقعا اذیت میکنن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
تو زندگیش مشکلات خیلی زیاد کشیده ولی به من چه آخه من دارم تاوان پس میدم

اره واقعا باید سعی کنه مشکلات و وارد زندگی شخصیش نکنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

سلام

کلسیم و ویتامین Dبدن پایین باشه آدم بداخلاق میشه 

زیره سبز رو ده روز دم کنین بدین  بخوره

کمبود آهن هم باعث بداخلاقی 

کبد گرم باشه آدم زیاد عصبانی میشه (مثل سیدها )

کاسنی بدین بهش -کاهو با سکنجبین - خیار زیاد مصرف کنن 

دودکردن کندر مغز را آرام میکنه و

تو خونه گلپر دود کنین 

یکی هم با اعتقاد کامل .وقتی همسرتون خوابه گوش راستش اذان بگین و گوش چپش اقامه ،فرد آرام میشود و رام .

اینا رو یک روحانی که  مشاور خانواده هم هستن ،تو یکی از کلاسهای آموزشی (چگونه مادر موفقی باشیم ) بهمون یاد دادن

(مورد آخر رو من فعلا  نتونستم عملی کنم چون خواب شوهرم فوق سبک )

یکی هم هرگاه به مشکلی برخورد کردیم، مشکل طبی یا مشاوره ای یا معنوی داشتین

فقط با تلفن ثابت.

9099070261 تماس بگیریم

حاج آقا الهی تو رادیو هم برنامه دارن 

سوالها رو پنج روز بعد جواب میدن ،درمورد مشکلات زندگی (واقعا بی‌نظیر هست )

موفق باشی عزیز 🍓

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س)  خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ
2706