2737
2734
عنوان

غسل جنابت تو دوران شیر دهی

| مشاهده متن کامل بحث + 9244 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرصت نمیشه. مخصوصا اگه بچه خیلی گریه کنه مجبوری بهش شیر بدی

من سریع غسل میکردم.. سی رییییع...حتی اگر گریه میکرد زود غسل میکردم .

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

دوتا بچه بزرگ کردم 

یک بار هم نشده بدون غسل به بچه ام شیر بدم

شده نصف شب رفتم حموم

بچه امم بیدار شده میدم همسرم نگه اش داره میرم حموم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2728
شیردهی نزدیک ۲ سال هستش  بالاخره ممکنه پیش بیاد مجبور شی بدون غسل شیر بدی من خیلی مواظبم حتما ...

من خداروشکر حتی یک بارم نشده بهش بدم

حتی وسطش بیدار شده غسل کردم شیرش دادم دوباره تا تموم شده باز غسل کردم

دوتا هم بزرگ کردم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
من خداروشکر حتی یک بارم نشده بهش بدم حتی وسطش بیدار شده غسل کردم شیرش دادم دوباره تا تموم شده باز غ ...

اخه بچه با بچه متفاوته 

وقتی بچه داره خودشو میکشه نمیشه ولش کنی بری حمومتو بکنی که

اون قطعا گناهش بیشتره 

من سریع غسل میکردم.. سی رییییع...حتی اگر گریه میکرد زود غسل میکردم .

خب شما کار خوبی کردی و مطمئن باش فرزند خوبی خواهی داشت وقتایی که بچم خواب بود . شوهرم اول میرفت حمام . بچه ام بیدار میشد مجبور بودم با اون حالت من بچه نگه دارم و بهش شیر بدم چون با هیچ روشی هم آروم نمیشد. نمیخواستمم مستاجرم بیدار بشن. 

اخه بچه با بچه متفاوته  وقتی بچه داره خودشو میکشه نمیشه ولش کنی بری حمومتو بکنی که اون قطعا گ ...

من گریه کرده همسرم بغلش کرده تا اومده

اصلا دلم یک جوری میشه بخوام اینجوری شیر بدم

برا همین از شیر که میگیرم انگار از زندان ازاد شدم😂😂😂

2740
من گریه کرده همسرم بغلش کرده تا اومده اصلا دلم یک جوری میشه بخوام اینجوری شیر بدم برا همین از شیر ...

خب شوهر من نه حوصله داشت نه بلد بود نگه داره

بچه هم تا یه سالگیش پیش باباش آروم نبود و ازش فراری بود

منکه خودم مقیدم ولی سخت تو اینجور موارد به خودمو شوهرم نگرفتم راستش چون پریودی باز نجس بودم دیگه چه فرقی میکنه 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
خب شوهر من نه حوصله داشت نه بلد بود نگه داره بچه هم تا یه سالگیش پیش باباش آروم نبود و ازش فراری بو ...

دیگه سختی داره 

نه من بچخ هام راحت بغل شوهرم میخوابم

صبح بیدار میشه الان دخترم میبرم مدرسه میذارم پیش شوهرم برمیگردم میبینم خوابه😂😂😂