2410
2553
عنوان

غسل جنابت تو دوران شیر دهی

9107 بازدید | 26 پست

من شبا به پسرم شیر می دم و بعد نزدیکی خیلی سختمه عسل کنم از طرفی هم عذاب وجدان می گیرم که این طوری شیر می دم شماها تو دوران شیردهی غسل می کنین قبل این که به بچه شیر بدین یان

تعداد رای : 11
نظرسنجی
1
4
36%
2
0
0%
4
5
45%
6
2
18%

نرسیدم ب مرحله ی مادر شدن

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صد در صد غسل کن..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2456

وقتی میگن تا جایی که براتون مقدوره با وضو به بچه شیر بدید،رو بچه اثر داره،مطمئن باش تو اون حالت شیر دادن هم اثر داره.کلا تو این دنیا همه چی رو هم اثر داره.

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..
2714

واقعا تا حد مهمه برای من پیش اومده بدون غسل شیر بدم.اما همیشه از مامانم یاد گرفتم سریع غسل کنم نزارم بمونه.ولی مثلا نصفه شبا که نی نی پا میشه شیرش میدم

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
من خیلی وقتا شدم وسط نزدیکی بجه ام بیدار شده یا تیمم کردم یا وضو بدون اینا هم میشه اما بهتره با وضو ...

یعنی غسل نکردین فقط تیمم یا وضو؟ 

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...

شیردهی نزدیک ۲ سال هستش 

بالاخره ممکنه پیش بیاد مجبور شی بدون غسل شیر بدی

من خیلی مواظبم حتما خوابش سنگین باشه که حمام میکنم بیدار نشه

ولی دو سه ای شده بدون غسل مجبور شدم شیر بدم

2706