2733
2739
عنوان

تو خرید خیلی وسواس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 22 پست

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زیباست مبارک   میشه قیمتشو بگی

مرسی عزیزم، برو نمایندگی فرش قیطران. تو هر شهری داره. خییل تنوع رنگ داره. کاراش همه نقش برجستست، نخش ، نخ نانو آلمانه، من واقعا ازش راضیم. باورت نمیشه رب گوجه ، زردچوبه هر چیزی که فکر نمیکنی رنگش بره، راحت با یه تیکه پاک میشه. من ۱۲ متری ، ۱۲۰۰ شونه خریدم ۳۷۰۰

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
مرسی عزیزم، برو نمایندگی فرش قیطران. تو هر شهری داره. خییل تنوع رنگ داره. کاراش همه نقش برجستست، نخش ...

چه عالی مبارکت باشه        داره نقش برجسته نباشه؟ اخه شنیدم اشغال بین نقشاش جمع میشه  درسته؟

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
2728
چه عالی مبارکت باشه        داره نقش برجسته نباشه؟ اخه شنیدم اشغال بین نقشاش جمع ...

مرسی عزیزم. اصلا اینجوری که میگن نیست، اون نقش برجسته های قدیمیه که پرزش زیاد بود،تازه انقدر سطحش سُر هست که باورت نمیشه همینجور که رو زمین دست میکشم آشغالارو جمع میکنم. آشغال رو سطحش وامیسه اصلا گوشت نداره. حتما برو از نزدیک ببین عاشق کارا و طرحاش میشی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
روشن از این افشانها هم داشت    به نظرتون از مد نمیفته؟ خونه رو شلوغ و گولیل منگولی نمیکنه؟ ...

منم میخوام افشان بگیرم...بنظرم زیباتر از فرشای ترنج دار میشه دکوراسیونشون...ومحیط رو بزرگتر ودلبازتر نشون میده...خصوصا رنگ روشن مث کرم

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿
2738