2726
عنوان

تو خرید خیلی وسواس دارم

570 بازدید | 22 پست

سلام دوستای گلم     رفتیم امروز فرش بخریم   پسند کردیم و سفارش دادیم تا رسیدیم خونه پشیمون شدم      نمیدونم تیره بخرم یا روشن    ترنج بخرم یا افشان   دیووونه شدم      یه پسر دارم پنج سالشه   واسه خاطر اون سفارش تیره دادم    اومدم خونه گقتم نه روشن دلباز تره      خیلی وسواس دارم    چون نمیتونم دیگه حالا حالاها عوض کنم      زنگ زدم فروشنده گفتم فعلا برامون سفارش نده   تا بیام نظر بدم           فرشم اینه

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارک باشه

اره خب قشنگتر از اینم هست ولی مهم سلیقه توعه

خواهرشوهر منم مثل شماست

تا میاد خونه پشیمون میشه

جدیدا منو با خودش میبره خرید من انتخاب کنم 😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
لطفا کمکم کنید که بتونم   تصمیم بگیرم    دوتا دوازده متری هم میخوام   واسه تو ها ...

اگه خونت پارکته یا سرامیک دوتا نهم خوب میشه

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

فرش من روشنه، دخترمم هر روز استفراق میکنه، هیچ مشکلیم باهاش ندارم، چون نخش نخه نانو آلمانه، با یه تیکه نمناک جای ۶ر چیزی از روش پاک میشه. اصلا از فرش روشن نترس الآن جنساشون جوریه که جای هیچی روش نمیمونه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
ترکیه ی طوسی بخر  اگه تهران کرجی برو شهر فرش خیلی تنوع داره

فرش ترک همین رنگیم خوب میشه خاکستری سرخابی یا خاکستری خردلیم خوبه لکه هایی که بچه ها ایجاد میکننو نشون نمیده😄😄

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
چرا از رو عکس سفارش دادی وقتی این همه فروشگاه هست، تازه فرش من روشنه، دخترمم هر روز استفراق میکنه، ه ...

از رو عکس سفارش ندادم   رفتیم دیدیم     میشه لطفا یه عکس بدی ازش 

واسه سلامتی پسرم دعا کنید لطفا 
از رو عکس سفارش ندادم   رفتیم دیدیم     میشه لطفا یه عکس بدی ازش

آره تصحیحش کردم. میبخشی گذاشتم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706