2737
2734
عنوان

بدترین قسمت بارداری ویار😿😿همین الان

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 29 پست
دمیترون بخور صبح و شب خیلی بهتر میشی. منم خیلی بد ویار بودم. از خونمون بدم‌مبومد از همه جاش 

میخورم ولی جزااینکه یبوست بگیرم کمک دیگه ای نمیکنه

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم از ۴ماه به بعد یعنی از هفته ۱۸ یا ۲۰ به اون خیلی بهتر میشی نه وه کامل خوب شیا ولی باز بهتر حالات میشی من هنوزم دارم حتی همین الان که دارم کامنت میزارم😷🤕

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

به نام خدا

صبور باشید و مرا تصور کنید.

از3روزبعدازاقدام ویارم شروع شد تاالان ک هفته22 هستم.24ساعته حالم بده و روزی چندبار بالا میارم.ن ب بو حساسم ن ب غذا کلا حالم بده.

هیچ دارویی هم روم اثر نداره.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
عزیزم ته تهش تا اوایل بارداری اینجوری هستی خوب میشی 

س ماهم تموم شد انتظار داشتم خوب بشم‌ولی😿😿😿😿

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2740
خواهش عزیزم😊 ولی شدتش از ماه 4 به بعد کم میشه قول میدم سال دیگه این وقت فقط یه خاطره هس که حتی به ...

کاش ویار اصلا نبود.....دلم‌لک زده واسه یه غذای خوشمزه😭😭😭😭ک با خیال راحت بدون ترسو لرز بتونم بخورم

خواهش عزیزم😊 ولی شدتش از ماه 4 به بعد کم میشه قول میدم سال دیگه این وقت فقط یه خاطره هس که حتی به ...

وای دکتر ب من گفت اینا همش خاطره میشه.خندیدم گفتم آخه کل شهر شده خاطره انقدر ک شوهرِ بینوام هی هرجا نگه داشته که من بالابیارم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
کاش ویار اصلا نبود.....دلم‌لک زده واسه یه غذای خوشمزه😭😭😭😭ک با خیال راحت بدون ترسو لرز بتونم بخور ...

الان مادربزرگم بود میگفت دختر الکی نگفتن که بهشت زیر پای مادره این تازه شروعشه

دردم از یارست و درمان نیز هم
وای دکتر ب من گفت اینا همش خاطره میشه.خندیدم گفتم آخه کل شهر شده خاطره انقدر ک شوهرِ بینوام هی هرجا ...

من خونه مادر شوهرم شهرستانه بعد تو بارداری هر وقت میرفتیم من دقیقا جاهای به خصوصی که میرسیدیم بالا میآوردم فک میکردی قرار داد بستم سر این پیچ بالا بیارم یا ورودی شهرشون

دردم از یارست و درمان نیز هم
من خونه مادر شوهرم شهرستانه بعد تو بارداری هر وقت میرفتیم من دقیقا جاهای به خصوصی که میرسیدیم بالا م ...

ی سقط داشتم لذا با حالِ بدم میفهمم بچم خوبه.همش خداروشکر میکنم و همسرم بهم میخنده

2706