2737
2739
عنوان

بعد یکماه غذا بهم چسبید

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 41 پست
چی شده عزیزم

رشد جنینم کمه.رفتم چک شه که گفتم بازم رشدش کمه.برام دعا کنید لطفا

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
رشد جنینم کمه.رفتم چک شه که گفتم بازم رشدش کمه.برام دعا کنید لطفا

باشه عزیزم .مال عروس خاله منم اینجور بود دکتر آمپول داد درست شد الان ماشاالله خیلی نازه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم

رفتی حرم بگو یا مادر دلشکسته ایدهست 7 ماهه تو عذابهدخودت واسطه شو بچشو سالم بغل بگیره بعدش بیان پابوست.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
باشه عزیزم .مال عروس خاله منم اینجور بود دکتر آمپول داد درست شد الان ماشاالله خیلی نازه

دکترم ب من میگه راهی نداره.موندم چیکار کنم.بخدا کارم از گریه گذشته دارم خون گریه میکنم

2728
رفتی حرم بگو یا مادر دلشکسته ایدهست 7 ماهه تو عذابهدخودت واسطه شو بچشو سالم بغل بگیره بعدش بیان پابو ...

چشم عزیزم آروم باش خب دکتر دیگه برو به یکی اکتفا نکن اصن

دکترم ب من میگه راهی نداره.موندم چیکار کنم.بخدا کارم از گریه گذشته دارم خون گریه میکنم

خیلی وقتا این دکترا چیزی نمیدونن دکتری که برای شوهرم رفتیم یجوری رفتار کرد که به ام اس مشکوکه یکماه بخدا مردگی کردم بجای زندگی اما جوابش خوب بود همین چن روز پیش خواهر شوهرم تعریف میکرد یکی سه قلو باردار بوده رفته سونوگرافی تشخیص ندادن گفتن بچه سه تا دست داره برو بنداز اما این نینداخته ولی به دنیا اومده سه قلو سالم بودن

چشم عزیزم آروم باش خب دکتر دیگه برو به یکی اکتفا نکن اصن

10 تا دکتر عوض کردم.چشمت بی بلا.ممنون از لطفی که در حقم میکنی خدادخیرت بده

خیلی وقتا این دکترا چیزی نمیدونن دکتری که برای شوهرم رفتیم یجوری رفتار کرد که به ام اس مشکوکه یکماه ...

ان شااللهدهمیشه خبرای خوب بشنوی برو امروز شاد باش بعدداین یه ماه عذاب آور.ببخش سرتم درد آوردم اخه 7 ماهه مشکلات تمومی نداره دیگه کم آوردم.حلال کن

2740

همیشه دلت شاد باشه خواهر

برای شوهرت خوشحال شدم آرام 

انشالله همیشه به شادی و دل خوش

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏